Anna Dymna skomentowała plotki
Jakub Kaminski/East News
Monika Majko - 23 Września 2020

Krążą obrzydliwe plotki o Annie Dymnej. Jest komentarz aktorki, szczerze współczujemy

Anna Dymna wciąż pozostaje niezwykle aktywna, zarówno na polu zawodowym, jak i w swojej działalności społecznej. Okazuje się, że o rozpoznawalnej gwieździe krążą obrzydliwe plotki. Aktorka skomentowała doniesienia, fani artystki są oburzeni tym, co usłyszeli o swojej ulubienicy.

Anna Dymna niemal całe swoje życie związała z Krakowem, to tu wykłada na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego, a także od lat prowadzi fundację "Mimo wszystko". Okazuje się, że o popularnej artystce krążą obrzydliwe plotki. gwiazda skomentowała doniesienia.

Anna Dymna skończyła w tym roku 69 lat

Anna Dymna ma ręce pełne roboty. Artystka skończyła w tym roku 69 lat, jednak nie zamierza zwalniać tempa. Aktorka wciąż jest aktywna zawodowo, do tego wykłada na uczelni oraz prowadzi fundację "Mimo wszystko", zajmująca się pomocą m.in. dorosłym osobom niepełnosprawnym intelektualnie. Artystka udzieliła niedawno wywiadu, w którym szczerze opowiedziała o swojej działalności oraz planach na przyszłość. Gwiazda zdradziła, że pomimo pełnego kalendarza, nigdy nie zapomina o rodzinie i obowiązkach.

żona Danuta Martyniuk awanturaDanuta Martyniuk pokazała SMS-y od byłej żony Daniela. Nie ma wątpliwości, awantura na całegoCzytaj dalej

- To nie jest tak, że przez swoje liczne obowiązki zaniedbuję rodzinę. Zawsze zdążę posprzątać, coś wyprasować, ugotować Krzysiowi żurek czy pomidorówkę. A muszę jeszcze przecież znaleźć czas, by codziennie się pogimnastykować, pokrzątać się w ogródku albo zrobić przetwory, które później rozdaję przyjaciołom. Nie jest to, oczywiście, łatwe zadanie, ale jakoś, odpukać, się udaje. Widocznie bezczynność nie jest mi pisana. Ważne, by wiedzieć, co jest priorytetem na daną chwilę i wypracować pewną harmonię działań - tłumaczy Anna Dymna w rozmowie z "Rewia".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

ślub zdjęcia skandalSkandaliczne zdjęcia z polskiego ślubu. Ciężko uwierzyć, że zrobili podobną rzeczCzytaj dalej

Anna Dymna skomentowała krążące o niej plotki

Kiedy dziennikarz zapytał Annę Dymną o jej nałogi, aktorka ze śmiechem odniosła się do plotek, które o niej krążą. Gwiazda skomentowała doniesienia o tym, że zbyt często zagląda do kieliszka.

Dzisiaj grzeje:

1. TVP przekazało porażające informacje. Niestety, nie żyje Ryszard Głowacki

2. Trwa dramatyczna walka o życie nastolatki. Porażające wieści z południa kraju, sprawca uciekł

3. Mamy potwierdzenie, Andrzej Duda podpisał. Wielu Polaków czekało z zapartym tchem

- Miłość do życia. Poza nią innych nałogów nie mam. Nawet papierosy rzuciłam, choć plotkuje się w Krakowie, że znów zaczęłam palić i że dość często się alkoholizuję (śmiech). Robię wprawdzie smakowite naleweczki, ale na upijanie się nie mam czasu - odpowiedziała z uśmiechem Anna Dymna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziennikarz TVP Info padł ofiarą drwin. Szybko zarzucono mu kłamstwo, nic się nie ukryje?
  2. Lewandowski rezygnuje z ważnego występu. Zamiast walczyć o wielkie pieniądze, pomoże chorym dziewczynkom. Wielki szacunek, brawo
  3. 500 plus już nie na każde dziecko? Na jaw wyszły porażające dane, wielu Polaków może ucierpieć
  4. Skandal. Emerytka wyciągnęła przeterminowane jedzenie z kontenera. Grozi jej 10 lat więzienia
  5. Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję. Chwilę później zmarła najbliższa mu osoba, bardzo przykre
  6. Koszyki w Lidlu mają ukrytą cudowną funkcję. Wielu klientów jej nie zna i wielka szkoda

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News