Smutne informacje o Annie Dymnej. Niezbędna jest rehabilitacja, ból nie ustępuje

Smutne informacje o Annie Dymnej. Niezbędna jest rehabilitacja, ból nie ustępuje Źródło: youtube/Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

Anna Dymna słynie ze swojego dobrego serca. Aktorka jest bardzo zaangażowana we wszelkiego rodzaju akcje charytatywne, rzadko mówi jednak o tym, że sama ma problemy zdrowotne. Potrzebuje rehabilitacji, żeby normalnie żyć.

Anna Dymna jest słynną polską aktorką, która w ostatnich latach skupia się na pomaganiu potrzebującym. Artystka angażuje się w wiele inicjatyw charytatywnych i wspiera osoby niepełnosprawne. Anna Dymna rzadko wspomina o sobie, dlatego mało kto wie, że sama się zmaga z poważnymi problemami zdrowotnymi. Ból nie ustępuje i konieczna jest rehabilitacja. 

Anna Dymna stale pomaga potrzebującym

68-latka po raz kolejny wzięła udział w kweście na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie. To jest jej doroczna tradycja, którą kultywowała dawniej razem ze Zbigniewem Wodeckim. Artystka wyjawiła, że osoby wspierające cmentarz nie zapomniały o nim. 

- Niestety, nie ma go już wśród nas. Wiele osób podchodziło, i dwukrotnie wrzucając pieniądze do mojej puszki, mówiło: "A to jeszcze dla Zbyszka". Spotkałam uśmiechniętych ludzi, którzy życzliwie wrzucali pieniądze do mojej puszki. Z niektórymi z tych osób, na spotkanie przy bramie głównej cmentarza w dniu Wszystkich Świętych, umówiłam się przed rokiem - opowiada Anna Dymna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Aktorka zmaga się z problemami zdrowotnymi

Aktorka rzadko przyznaje się do własnych dolegliwości chorobowych, ale jej ból nie ustępuje. 

- Mam problemy, ale nie uskarżam się. Chodzę na rehabilitację, która bardzo mi pomaga - przyznała w końcu Anna Dymna.

Artystka cierpi na tzw. łokieć tenisisty, który musi stale i pilnie rehabilitować. To nie jest jednak jej jedyny problem zdrowotny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia
2. Tragiczne wiadomości z samego rana, nie żyje 18 osób. Do sieci trafiło piorunujące nagranie z wybuchem wulkanu w Nowej Zelandii

Co jakiś czas atakuje ją rwa kulszowa, która pojawia się zwykle w niespodziewanym momencie. Charakteryzuje się paraliżującym bólem pleców i nóg, który nie pozwala wyjść z łóżka i sprawia ogromny ból. Pojawia się nawet podczas kichnięcia, przyprawia o mrowienie kończyn i często się pojawia z powrotem. Anna Dymna ma wiele obowiązków związanych ze zbliżającymi świętami i wierzy, że choroby nie zniweczą jej planów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pacjentka była przytomna przez całą operację. Lekarze nie reagowali na jej krzyki
  2. Fatalny upadek znanego skoczka podczas konkursu. Trwa akcja ratowników
  3. Godlewska nie ma litości, nagrała kolejną kolędę. Tym razem jej strój przyćmił nawet umiejętności wokalne
  4. Przez 20 lat zbierał drobniaki, uzbierał ogromną sumę. Wiadomo, co za nie kupił, szczęka opada
  5. Kuba Wojewódzki ujawnił nieznany fakt z życia Anny Przybylskiej. Pokazał, jaka była naprawdę

Źródło: pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News