Niepokojące wieści o Annie Dymnej. Chodzi o jej zdrowie, koronawirus zniweczył jej plany

Niepokojące wieści o Annie Dymnej. Chodzi o jej zdrowie, koronawirus zniweczył jej plany Źródło: East News Piotr Molecki

Anna Dymna miała rozległe i ambitne plany na przyszłość. Aktorka jednak nie przewidziała, że epidemia koronawirusa w Polsce zmusi ją do do rezygnacji. Artystka ma coraz więcej zmartwień na głowie.

Sławna aktorka, Anna Dymna długo czekała na jedno z najważniejszych wydarzeń w jej życiu. Z powodu epidemii koronawirusa jednak musiała zrezygnować ze swoich planów i porzucić nadzieję. Artystka ma coraz więcej problemów.

Chociaż Anna Dymna wciąż figuruje w naszej wyobraźni przede wszystkim jako zasłużona aktorka, 68-letnia kobieta od dawna jednak działa również na rzecz potrzebujących. Tworzone przez nią projekty zawsze miały na celu pomaganie innym, burzenie stereotypów oraz tworzeniem dla ludzi szansy, której mogli nigdy nie otrzymać. Artystka co roku organizuje Festiwal Zaczarowanej Piosenki. W związku z epidemią wydarzenie się nie odbędzie.

Anna Dymna musi rezygnować ze swoich planów

Anna Dymna wraz ze swoją fundacją Mimo wszystko co roku organizowała Festiwal Zaczarowanej Piosenki. W wydarzeniu w Krakowie udział brały niepełnosprawne dzieci, które prezentowały na scenie swoje umiejętności wokalne. Jak już wszyscy wiemy, obecnie wszelkie imprezy masowe zostały w Polsce odwołane na czas nieokreślony. Organizowany przez aktorkę festiwal miał odbyć się w czerwcu. Niestety do tego nie dojdzie.

Nie jest to jedyny problem, z jakim obecnie mierzy się Anna Dymna. Artystka od dawna już chciała skończyć prace nad nowym ośrodkiem w Lubiatowie. Niestety co jakiś czas miewała trudności związane z postępowaniem administracyjnym. Aktorka była pewna, że będzie mogła oddać go do użytku jeszcze w tym roku. Jej plany okazały się niemożliwe do zrealizowania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Najpierw czekaliśmy na pozwolenia. Kiedy już je uzyskaliśmy, epidemia wstrzymała prace. Wszystko jest zablokowane, ale wierzę, że wreszcie skończymy tę budowę i będzie już tylko radość. Przez Lubiatów znów zaczęłam palić papierosy. Ale muszę czekać - powiedziała Anna Dymna w rozmowie z dziennikarzami magazynu "Rewia".

Dzisiaj grzeje: 1. Mateusz Morawiecki przekazał nowe zakazy dla Polaków. Dużo się zmieni, Polacy przecierają oczy ze zdumienia

2. Mateusz Morawiecki: Przedłużamy wszystkie obostrzenia. Wiadomo dokładnie, do kiedy będą zamknięte szkoły

Anna Dymna przyznała, że od dawna chciała, by ośrodek w Lubiatowie stał się miejscem wypoczynku i regeneracji dla potrzebujących. Sama aktorka podkreśliła, że natychmiast zakochała się w miejscowości położnej nad morzem, dokąd często ucieka od krakowskiego zgiełku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dermatolodzy biją na alarm. Jedna zmiana na skórze może być objawem koronawirusa
  2. Reprezentant Polski złamał rządowe rozporządzenia. Interweniowała policja
  3. Żona Roberta Janowskiego jest zrozpaczona. Zamieściła w sieci porażający apel
  4. Morawiecki mówi o końcu surowej kwarantanny. Jest bliżej, niż się wydaje
  5. Nie każdy może poświęcić pokarm w domu. Trzeba spełniać jeden kluczowy warunek
  6. Kasjerka upokorzyła młodą pielęgniarkę w sklepie. Jej mistrzowska riposta wyciska łzy

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News