Smutne wieści nt. 11-letniej córki Dereszowskiej. Chodzi o jej wzrok, jest nadzieja

Smutne wieści nt. 11-letniej córki Dereszowskiej. Chodzi o jej wzrok, jest nadzieja Źródło: Facebook/Na dobre i na złe

Anna Dereszowska boi się o pogarszający się stan zdrowia swojej córki. Jak się okazuje, córka gwiazdy "Na dobre i na złe" ma poważne problemy ze wzrokiem.

Anna Dereszowska, gwiazda serialu "Na dobre i na złe" przeżywa właśnie poważny rodzinny dramat. Jej mała córka walczy z poważną wadą wzroku. W przyszłości może być gorzej. 

Anna Dereszowska boi się o stan córki 

Zazwyczaj aktorka i piosenkarka Anna Dereszowska milczy na temat swojego życia prywatnego. Trudno znaleźć informacje na temat jej męża i dwójki dzieci-Leny i Maksa. Ostatnio postanowiła zrobić wyjątek i opowiedzieć o trudnej sytuacji jej córki. Dziewczynka ma bowiem poważną wadę wzroku.

- W tej chwili jest to minus 3,5 dioptrii. Wada z całą pewnością będzie jej się powiększała, bo już nam to okulista powiedział - mówiła Anna.

Wada, jak na wiek Leny, jest bardzo poważna. W dodatku szybko się powiększa. Nie pomaga w tym fakt, że dziewczynka nie dba o swój wzrok. Ponoć jest molem książkowym i czyta nawet w niesprzyjających warunkach. 

- Lena dużo czyta i strasznie ciężko ją upilnować. My mówimy idź już spać, ona mówi tak, po czym przychodzę, a ona pod kołdrą dalej czyta - mówi aktorka. 

Jest nadzieja dla córki aktorki

Na szczęście, jak mówi aktorka, wada jest uleczalna. Wystarczy specjalna operacja, aby niemal całkowicie ją wyeliminować. 

- Do któregoś momentu będzie się powiększała, potem stanie. Być może Lena sobie kiedyś zoperuje wzrok, bo jest to zmiana, którą można skorygować - twierdzi aktorka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poza tym dziewczynka regularnie odwiedza lekarzy, którzy monitorują, czy wzrok nie jest zagrożony. Anna Dereszowska stara się także walczyć ze złymi nawykami córki i uczula ją na to, by nie nadwyrężała oczu. Zadbała także o to, by nie bała się mówić, gdy czegoś niedowidzi. 

- Lenka od razu sygnalizuje, że nie widzi z tablicy, albo że musi podejść, zapytać. Wówczas od razu wiemy, że coś jest nie tak. Niemniej, regularnie chodzimy co pół roku z córką do okulisty, potem do optyka. A na co dzień dbamy, aby chronić wzrok przed promieniami UV - mówi aktorka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najgorętsza prowadząca w TVP pokazała BARDZO prywatne zdjęcie. Jest w samej bieliźnie! Będziecie zbierać szczęki z podłogi!
  2. Tragedia 22-latki! Grozi jej AMPUTACJA ust! Fryzjerka wstrzyknęła jej wypełniacz w usta. Zemdlejecie, jak zobaczycie te OGROMNE wargi!
  3. Kate wyprowadziła się z Pałacu. Media ujawniają wszystkie romanse Williama
  4. Niewyobrażalna strata. Na Śląsku właśnie rozbił się samolot, wstrząs dla Polaków
  5. Dramatyczne wieści nt. 11-letniej córki Dereszowskiej. Rokowania lekarzy są coraz gorsze
  6. Polsat: 64-latka chciała złożyć wieniec na grobie rodziców. Wtedy pod jej stopami otworzyła się otchłań

Źródło: Pomponik 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News