Młodziutką gwiazdę TVP dotknęła największa tragedia. Właśnie pochowała sławnego tatę

Młodziutką gwiazdę TVP dotknęła największa tragedia. Właśnie pochowała sławnego tatę Źródło: David Tomaseti/Unsplash

Anna Adamus jest 16-letnią aktorką, którą widzowie TVP z pewnością kojarzą z serialu "Barwy szczęścia". W ostatnich tygodniach jej życie odmieniło się całkowicie. Młodziutka aktorka straciła swojego ukochanego tatę. Ryszard Adamus zmarł nagle 15 maja. To właśnie Anna znalazła go martwego.

Anna Adamus 15 maja weszła do zagrody dla kóz. To wtedy znalazła w niej martwego ojca. Ryszard Adamus polski producent muzyczny, DJ i aktor odszedł niespodziewanie. Nikt nie mógł przewidzieć, co się z nim stanie. 

Anna Adamus opisała przerażające odkrycie 

Ryszard Adamus znajdował się razem ze swoją rodziną w domku pod Warszawą. W pewnej chwili bliscy, w tym jego córka Anna, stracili go z oka. Nie mogli nigdzie odnaleźć mężczyzny. Młoda dziewczyna, jako pierwsza odnalazła swojego ojca. Ryszard Adamus był nieprzytomny, leżał na ziemi.

Anna Adamus w rozmowie z Super Expresem wyznała, co dokładnie widziała i jak się zachowała w tej chwili. "Leżał na ziemi, zimny, z otwartymi oczami. Przeraziłam się i zadzwoniłam pod numer 112, tam usłyszałam, że mam reanimować tatę i robiłam to. Słyszałam, jak pękają mu żebra i płakałam do słuchawki, w której słyszałam mamę" zdradziła. Ryszard Adamus zmarł w wieku 66 lat. W mediach nie pojawiła się informacji, jaka była przyczyna śmierci. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kim był Ryszard Adamus?

Ryszard Adamus był jednym z najbardziej rozpoznawalnych DJ i producentem muzycznym. Występował także, jako aktor. Widzowie mogli zapamiętać jego udział w filmie "Poranek kojota". Ryszard Adamus stał za produkcją niezwykle popularnej płyty "Sax&Sex" Roberta Chojnackiego. 

- Właśnie taki był to Człowiek. Żegnaj, kochany Rysiu. Niech Dobry Bóg obdarzy Cię kiedyś Niebem i odpoczywaj w Pokoju - napisał Robert Chojnacki w mediach społecznościowych, gdy okazało się, że odszedł jego przyjaciel. 

Dzisiaj grzeje: 1. IMGW ostrzega przed zagrożeniem zdrowia i życia. W Polskę uderzą burze z gradem, wydano alarmy dla województw

2. Bardzo smutna wiadomość obiegła media. Katarzyna Dowbor jest nieuleczalnie chora

Wczoraj, w czwartek, odbył się na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie pogrzeb Ryszarda Adamusa. Pojawiła się na nim pogrążona w żałobie rodzina i bliscy, a także kilkoro przyjaciół w tym Andrzej Piaseczny, Marek Sierocki czy Radosław Majdan. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Podczas sesji ciążowej na jej brzuch położono tysiące pszczół. W internecie zawrzało
  2. Kolejna bójka polskich kibiców. Tym razem zastraszyli duże, polskie miasto. Policja nie zdążyła przyjechać
  3. Jest oficjalne stanowisko ZUS-u ws. emerytur, zapadła ważna decyzja. Nie każdemu się spodoba
  4. Niewyobrażalna tragedia na ogródkach działkowych. Więzili mężczyznę w beczce, jednak co innego jest najgorsze
  5. Alta - katastrofa w Norwegii. Sceny jak z filmu
  6. Dzisiaj spektakularny powrót do Biedronki absolutnie kultowego towaru. Wszyscy czekali i jest, cudowna wiadomość

źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News