Anna obudziła się w miejscu publicznym całkiem goła. Nie miała czym się okryć i gdzie uciec

Anna obudziła się w miejscu publicznym całkiem goła. Nie miała czym się okryć i gdzie uciec Źródło: unsplash.com/Anthony Tran

Anna nie miała łatwego życia. W pewnym momencie okazało się, że żyje w prawdziwym koszmarze. Obudziła się w miejscu publicznym bez choćby skrawka materiały, by się okryć. A to dopiero początek jej kłopotów. Oto jej przerażająca historia.

Anna pewnego dnia budzi się i postanawia rzucić ciepłą posadę w korporacji. Ma już dosyć pracy w ciągłym stresie, wiecznego braku czasu i robienia czegoś, co w ogóle nie sprawia jej przyjemności. Decyzję o zmianie kariery podejmuje prawię z dnia na dzień. I tak w jej życiu praca staje się pasją, a ona dołącza do grona ludzi, którzy mogą się pochwalić ciekawą pasją i możliwością podróżowania.

Zostaje stewardessą. I to nie byle gdzie. Dostaje pracę w Dubaju, w prestiżowych i jednych z najlepszych linii lotniczych. Jest zafascynowana swoją pracą, uwielbia znajdować się na pokładzie samolotu i właśnie podczas jednego z rejsów poznaje Mahometa. 

Tyle szczęścia Anny 

Mahomet i Anna zakochują się w sobie. On jest dla niej czuły, kochany i gdyby tylko mógł, dałby jej wszystko. I dawał, bo nie był biednym człowiekiem. Anna dostawała piękne i drogie prezenty. Mężczyzna jeszcze bardziej rozkochiwał w sobie Annę. Do tego stopnia, że kobieta była skłonna zrobić dla niego wszystko.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety w tym momencie historia z pięknego romansu zamienia się w horror. Anna zostaje niewolnicą seksualną mężczyzny. Zupełnie nieświadomie, bo jest w nim szaleńczo zakochana, a on to wykorzystuje. Mahomet podaje kobiecie zastrzyki odurzające, żeby ją wielokrotnie gwałcić w towarzystwie swoich kolegów. Nie używał przy tym antykoncepcji, narażając ją na niechcianą ciążę i choroby. 

Mężczyzna pozwalał kobiecie pracować, ale za każdym razem, gdy tylko pojawiała się w niej choćby myśl o tym, żeby zakończyć z nim związek, on to wyczuwał i zastraszał Annę. Groził nie tylko jej, ale i jej rodzinie. Robił wszystko co w jego mocy, żeby bała się od niego odejść. Gdy obudziła się naga w hotelowym pokoju, nie było w nim skrawka materiału, którym mogłaby się okryć. Mahomet doskonale to zaplanował. Specjalnie po gwałcie to zrobił, żeby kobieta była zdana na jego łaskę. Gdyby Anna wyszła naga z pokoju hotelowego wynajmowanego przez mężczyznę i ktoś by się o tym dowiedział, natychmiast trafiłaby do więzienia,

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE prawdziwa legenda. Dziadka opłakuje słynna wnuczka
2. Wiadomości o nagłej śmierci obiegają właśnie media. Nie żyje jeden z największych gwiazdorów programów kulinarnych

Koszmar Anny nie zakończył się nawet, gdy zaszła w ciążę. Ojciec dziecka zamknął ją w ogrodzie z lwami, aby ze strachu poroniła. Jednak ten pomysł nie zakończył się sukcesem i Mahomet musiał zastosować środki farmakologiczne, aby pozbyć się niechcianego problemu.

Całą historię Anny można przeczytać w książce "Była arabską stewardesą" napisaną przez Marcina Margielewskiego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka i Lidl czują już oddech konkurencji na plecach. Zmienia się polska mapa dyskontów
  2. Znany gwiazdor ma HIV. Po latach przyznał się do PRZERAŻAJĄCEJ choroby, komentarze fanów są bezlitosne
  3. Popularne produkty, których nie wolno dawać swojemu kotu. Może nawet umrzeć
  4. Smutne informacje dla Katarzyny Dowbor. Niestety chodzi o jej program "Nasz nowy dom"
  5. Pies zniknął bez śladu. Miesiąc później kolejny zwierzak tych samych właścicieli zaczął się dziwnie zachowywać i dotarli do strasznej prawdy 

źródło: wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News