Anja Rubik, polska modelka robiąca międzynarodową karierę szokuje coraz bardziej. Niedawno za pomocą serwisu Instagram opublikowała zdjęcie swoich nagich pośladków. Tym razem wywołała jeszcze większe emocje.

Zdaniem wielu, modeling jest pracą niewymagającą. Wbrew pozorom, by osiągnąć szczyt w tej branży, trzeba mieć duże samozaparcie, hart ducha i wykonać ogrom pracy. Z całą pewnością do tak twardych osób należy Anja Rubik.

Niedawno zaszokowała opinię publiczną prezentując na swoim koncie w serwisie Instagram zdjęcie swoich nagich pośladków. Wywołała tym niemałe poruszenie w plotkarskich mediach i wiele kontrowersji wśród internautów. Wiele osób zarzuciło jej zbytni ekshibicjonizm.

Tym razem Rubik poszła krok dalej. Będąc na wakacjach ze swym przyjacielem i fotografem Anthonym Vaccarello, na bieżąco uaktualniała instagramową galerię zdjęć. Nic dziwnego – modelką się jest, a nie bywa. Na jednym z najnowszych zdjęć gwiazda odsłania cały biust. Zdjęcie, chociaż artystycznie wykonane, pokazuje kobietę w sytuacji codziennej. Nie ma charakteru typowego dla sesji zdjęciowych.

W komentarzach pod zdjęciem natychmiast wybuchła ożywiona dyskusja. Niektórzy internauci, podobnie jak wcześniej, zarzucili kobiecie zbyt dużą „otwartość”. Niektórzy nawet zadeklarowali zgłaszanie zdjęcia do administracji portalu. Znalazły się jednak też przeciwne głosy, biorące modelkę w obronę.

Ludzie nie rozumiem po co zaraz ten bulwers, przecież ona jest modelką a to zdjęcie nie jest wulgarne, dla niej rozbierane sesje to normalka, poza tym nagość jest rzeczą naturalną a ona nie pokazała się tu ze strony gwiazdy porno – napisał jeden z internautów.

fot. instagram.com/anja_rubik/

Źródło: radiozet.pl

Okrzyknęli ją najpiękniejszą matką świata! Ta dziewczyna rozpala wyobraźnię internautów

...

Zobacz również