Anja Rubik totalnie PONIŻYŁA PiS na cały świat! Minister w furii

Anja Rubik totalnie PONIŻYŁA PiS na cały świat! Minister w furii

Sławna modelka Anja Rubik upokorzyła cały PiS! Inicjatorka akcji #sexedpl odpowiedziała pani minister na jej prośbę. Jej popularność sprawia, że to poniżenie zobaczy cały świat.

Piękna modelka, pragnąc zwiększyć świadomość Polaków i zaprosić ich do rozmowy o seksie, w październiku zeszłego roku stworzyła kampanię #sexedpl. Do akcji zaprosiła inne sławne gwiazdy. Według modelki bowiem edukacja seksualna w szkołach nie istnieje, a ten temat w wielu domach jest nadal tematem tabu. ZOBACZ TAKŻE: Anja Rubik znowu szokuje. W proteście publikuje nagie zdjęcia (foto)

Anja Rubik upokorzyła minister PiS

Warto przypomnieć, że w listopadzie ubiegłego roku minister edukacji Anna Zalewska zaprosiła Anję Rubik, aby obie wspólnie zapoznały się z podstawą programową wychowania do życia w rodzinie. Niestety do spotkania nie doszło, modelka natomiast zapowiedziała, że chciałaby wydać "prawdziwy podręcznik do edukacji seksualnej". Sprawa jest nadal aktualna bowiem zaproszenie zostało ponownie wystosowane, spotkanie obu pań miałoby odbyć się 12 stycznia bez udziału mediów i osób trzecich. - Szanując cenny czas Pani Minister, jestem jednak zmuszona odmówić przyjęcia zaproszenia w zaproponowanej formule. Jak już wcześniej wspomniałam, doskonale znam podstawy programowe przedmiotu 'Wychowanie do życia w rodzinie'. Zainicjowana przeze mnie akcja pod hasłem '#sexedpl' stanowiła odpowiedź na stwierdzone przez niezależnych ekspertów dramatyczne luki w tym programie oraz jego skrajną ideologizacji - takimi słowami modelka odmówiła spotkania. ZOBACZ TAKŻE: Anja Rubik poszła na całość! Ostra sesja, jest zupełnie naga Zdaniem Anji, spotkanie powinno być poważną debatą z udziałem ekspertów w tej dziedzinie. - Nie ma powodu, abym trwoniła czas Pani Minister na jałowe pogadanki w cztery oczy. Nic z tego nie wyniknie. Znamy swoje stanowisko. Obowiązkiem rządzących w demokratycznym państwie jest jednak słuchanie głosu obywateli, zwłaszcza tych, którzy prezentują poglądy różniące się od ideologii obozu władz. Ponownie wzywam Panią Minister do otwartej dyskusji, w której oprócz nas wezmą udział niezależni specjaliści - dodała modelka. Anja Rubik źródło: twitter.com Anja RubikAnja Rubik Anja Rubik fot. instagram.com/anja_rubik źródło: tvn24.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News