Anja Rubik nie po raz pierwszy wzięła udział w odważnej sesji. Popularna modelka słynie z tego, że otwarcie mówi o swoim ciele i seksualności. Tym razem jednak opublikowane zdjęcia są o wiele ostrzejsze. Na fotografiach można zobaczyć piersi i waginę słynnej modelki. 

Artystyczna sesja została opublikowana na koncie Anthony’ego Vaccarello, dyrektora generalnego domu mody Saint Laurent. Czarno-białe zdjęcia kompletnie nagiej Anji Rubik otoczone są plamami różnych barw. Zastanawiające jest to, że Instagram, który słynie z bardzo restrykcyjnej polityki dotyczącej nagości, nie usunął zdjęć, które zostały opublikowane 7 listopada. Dotychczas serwis usuwał zdjęcia na których chociażby eksponowane były nagie sutki.

#Sexedpl

Kilka tygodni temu Anja Rubik podjęła bezprecedensowy krok – stworzyła kampanię #Sexedpl, w której otwarcie mówi się o seksualności i antykoncepcji. Kampania stworzyła szansę zmienienia sposobu mówienia i świadomości Polaków na temat seksu. W kampanii wystąpili aktorzy, muzycy, przedstawiciele kultury, a także politycy.

–  Nie rozumiem skąd ten wstyd. Wypieramy seksualność, choć to najbardziej naturalna część naszego życia – pisała Anja Rubik na swoim Facebooku, promując kampanię.

Trudno powiedzieć, czy opublikowana sesja jest częścią składową kampanii. Bez wątpienia, zarówno sesja, jak i kampania #Sexedpl mogą przyprawić wielu o rumieńce.

Źródło: planeta.fm, instagram.com

Ile dała, żeby mieć TAKIE ciało? Oto pierwsza polska żywa Barbie!


Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia

...

Zobacz również

Zobacz również