Anja Rubik to niekwestionowana ikona mody. Jeśli pojawia się w mediach społecznościach, od razu jest to zauważane. Tym razem topmodelka zaskakuje. Pokazuje o wiele więcej!

Jedna z najbardziej znanych polskich modelek postanowiła wrzucić do sieci swoje nagie zdjęcia. Zrobiła to mimo, że już wcześniej za podobne działanie jej konto na Instagramie było blokowane, a zdjęcie usuwane.

Anja od lat szturmem zdobywa światowe wybiegi. Dzieląc się swoimi prywatnymi zdjęciami ze swoich dalekich podróży, sesji i backstage’u stara się utrzymywać kontakt z fanami.

Co ciekawe, roznegliżowane zdjęcia Anji budzą zachwyt internautów. Większość opinii pod jej zdjęciami jest pozytywna. Obserwatorzy twierdzą nawet, że mając takie ciało, należy się pokazywać w sieci.

Anja Rubik stara się również walczyć o prawa do publikowania zdjęć z odkrytymi piersiami. Jak przekonuje, kobiety chcą, aby ich ciała nie były cenzurowane. Dlatego też modelka popiera akcję „Free the nipple” („uwolnić sutek”), która próbuje zrewolucjonizować politykę mediów społecznościowych.

Źródło: instagram.com/anja_rubik

...

Zobacz również

Zobacz również