Tak wyglądały "początki" Anji Rubik. Oto cały sekret jej kariery

Tak wyglądały "początki" Anji Rubik. Oto cały sekret jej kariery

Anja Rubik jest jedną z najbardziej znanych na świecie polskich modelek. Poza tym gwiazda od lat udziela się społecznie, rozkręcając kolejne własne projekty. Czy pamiętacie, jak wyglądała na początku swojej kariery?

12 czerwca Anja Rubik obchodzi swoje kolejne urodziny. Chociaż skończyła już 35 lat, a to stosunkowo dużo, jak na pracę w modelingu, wciąż możemy ją oglądać na najważniejszych światowych wybiegach.

Anja Rubik obchodzi dziś 35. urodziny

Warto pamiętać, że Rubik zadebiutowała w show-biznesie i świecie mody około 20 lat temu. Doskonale zna więc realia pracy modelki oraz chce wykorzystywać swoją pozycję w dobry sposób. Wiele osób związanych z trudnym medialnym światem przyznaje, że gwiazda zawdzięcza swój sukces nie tylko wyjątkowej urodzie. Rubik bardzo chętnie udziela się bowiem społecznie, angażując w kolejne kampanie związane z edukowaniem fanów na przykład w temacie ochrony oceanów.

Ważny aspekt kariery Rubik

Bez względu na to, czy opinia publiczna zgadza się z jej poglądami, niezmiennie jest o niej głośno. To więc stanowić może jeden z powodów, dla którego kariera modelki potoczyła się w tak doskonały sposób. Jubilatce składamy oczywiście najlepsze życzenia i przypominamy jej zdjęcia z początków budowania marki w trudnym świecie mody. Anja Rubik Fot. Screen Pudelek.pl Anja Rubik Fot. Screen Pudelek.pl Anja Rubik Fot. Screen Pudelek.pl Anja Rubik Fot. Screen Pudelek.pl Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Piorunujący zwrot ws. choroby Kory
  2. Lipowska przerywa milczenie. Ujawniła całą prawdę o Kłosowskim
  3. To koniec. Górniak wydała emocjonalne oświadczenie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News