Anja Rubik przyszła na imprezę Vogue z całkiem nagimi piersiami. Tak, CAŁKIEM nagimi

Anja Rubik przyszła na imprezę Vogue z całkiem nagimi piersiami. Tak, CAŁKIEM nagimi Źródło: YouTube - tvnpl

Anja Rubik często jest zapraszana na różne uroczystości i imprezy związane ze światem show-biznesu. Jej ostatnia kreacja zaskoczyła wiele zgromadzonych osób. Gwiazda zjawiła się z całkiem nagimi piersiami, wywołując sensację.

Anja Rubik należy do najbardziej znanych i utalentowanych polskich modelek, dzięki czemu udało jej się zrobić spektakularną, międzynarodową karierę. Polka do dziś uznawana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet, które pojawiają się na wybiegach. Z tego powodu wciąż może liczyć na zaproszenia na największe uroczystości i imprezy dla ludzi ze świata mody i show-biznesu. Ostatnio miała okazję pojawić się na spotkaniu zorganizowanym przez znane czasopismo.

Polka zjawiła się na imprezie Vogue, gdzie kompletnie zaskoczyła wszystkich swoją stylizacją. Modelka do tej pory uchodziła za osobę, która nie wstydzi się swojego ciała i bardzo lubi je eksponować. Tym razem jednak zaskoczyła nawet tych, którzy byli gotowi na jej niekonwencjonalne pomysły. Najnowsza kreacja odsłaniała zupełnie jej nagie piersi.

Anja Rubik pojawiła się na imprezie Vogue

Obecność Anji Rubik na tego typu imprezie nie jest żadną niespodzianką. Polska modelka regularnie może liczyć na zaproszenia na uroczystości i spotkania, w trakcie których zaskakuje wszystkich odważnymi strojami. Tym razem zaskoczenia nie ukrywali nawet ci, którzy doskonale zdawali sobie sprawę z jej upodobań. Nowa kreacja Rubik była wyjątkowo kontrowersyjna.

Pochodząca z Rzeszowa modelka założyła ciemny garnitur w pasy, uzupełniając swój strój gustowną apaszką. Pod garniturem miała czarną, kompletnie prześwitującą koszulę. Modelka nie założyła bielizny, chwaląc się swoim pięknym ciałem. Co ciekawe, nie jest to pierwszy raz, gdy Anja Rubik zdecydowała się na pokazanie swojego biustu.

Anja Rubik zachwyca swoim ciałem

Na umieszczenie zdjęcia topless w Internecie zdecydowała się już dwa lata temu. Wtedy odbiło się to głośnym echem w całej Polsce i tym razem również może być podobnie. Fani już głośno komentują najnowszy pomysł znanej modelki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Och, Aniu... jak zawsze pięknie. Ale ona ma ciało - pisze internautka, która jest wyraźnie zachwycona pomysłem Polki.

Nie każdy był jednak zadowolony z tego, co zobaczył.

- Za chwilę będzie przychodzić na publiczne imprezy w samych butach... ludzie, co z wami? - zastanawia się pewien mężczyzna.

(fot. Instagram - Vogue)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  2. Żony Braci Golec to prawdziwe góralskie piękności. Nie uwierzycie, jak wyglądają ukochane słynnych braci
  3. Jest oficjalne oświadczenie prawników ws. informacji o rozwodzie Kate i Williama
  4. Mąż dowiedział się, że żona go zdradza. Poniżył kobietę w najgorszy możliwy sposób
  5. Anja Rubik przyszła na imprezę Vogue z całkiem nagimi piersiami. Tak, CAŁKIEM nagimi
  6. Wakacje zamieniły się w piekło, 6 osób nie żyje, 190 rannych. Porażające informacje TVN

Źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News