Wiadomość o śmierci Grzegorza Miecugowa wstrząsnęła polskim światem mediów. Pogrążeni w żałobie dziennikarze wspominają współtwórcę Faktów TVN. Miecugow był w oczach swoich współpracowników niezwykle kompetentny w życiu zawodowym i serdeczny prywatnie.

Jedną z osób, które wspominają dziś prowadzącego Szkło Kontaktowe jest Anita Werner. Dziennikarka na antenie TVN24 opowiedziała o tym jak wspomina Miecugowa. Od zawsze kojarzył jej się z zawodem, który chciała wykonywać i towarzyszył na początku kariery zawodowej.

Kiedy myślałam o informacjach jako dziecko no to kojarzyły mi się z Grzegorzem, który w innej telewizji wtedy pracował i był twarzą programu informacyjnego. Później jak ja trafiłam do stacji informacyjnej, do TVN24 to od samego początku w tej drodze towarzyszył mi Grzegorz. Co ciekawe, nie chwaliłam się chyba tym publicznie do tej pory, ale kiedyś zanim trafiłam na rozmowę kwalifikacyjną, jako ubiegająca się o pracę, kompletnie zielona, młoda osoba w TVN24 to zanim to się stało trafiłam na casting do innego programu TVN. Na tym castingu, na zdjęciach próbnych byłam z Grzegorzem (…) on od samego początku mnie tak życzliwie traktował, tak jak swoją uczennicę, jak taką bardzo bliską osobę, jak osobę, której poświęca się czas i dla której zawsze ma się czas, aby coś doradzić – wyznała dziś Anita Werner.

Dziennikarka przyznała że Miecugow od początku był dla niej osobą, na którą mogła liczyć. Prowadzący Szkło Kontaktowe zmarł dziś po południu. Miał 61 lat. Walczył z chorobą nowotworową.

12 szokujących faktów o śmierci, które zmrożą ci krew w żyłach

 

...

Zobacz również

Zobacz również