Anita Werner
East News Piotr Molecki
Mateusz Sidorek - 20 Kwietnia 2020

W telewizorze nie widać, co się dzieje. Prezenterka TVN zdradziła, jak obecnie wygląda praca dziennikarzy

Po tym, jak kwarantanna objęła większość wiele instytucji, Anita Werner, jedna z najbardziej znanych dziennikarek TVN, opowiada o tym, jak wygląda teraz jej praca. Kobieta przyznała, że teraz wszystko funkcjonuje inaczej niż zwykle. Podkreśliła jednak, że bez względu na sytuację, od dziennikarzy wymaga się jednej ważnej rzeczy.

Anita Werner opowiedziała na łamach portalu Interia, jak kwarantanna oraz pandemia koronawirusa zmieniły pracę dziennikarzy. Prezenterka zwróciła uwagę na fakt, że większość odbiorców, którzy siedzą przed telewizorami, nie ma pojęcia, co dzieje się po drugiej stronie. Kobieta podkreśliła też, że nie pamięta takich czasów, ale w zawodzie reportera wciąż istota jest jedna rzecz.

PiesPokazała zdjęcie psa, wywołała ogromną burzę. Prawie nikt nie wierzy, że jest prawdziwy, ale są jeszcze gorsze głosyCzytaj dalej

Widzowie stacji TVN wiedzą, że "Fakty" i Anita Werner to jedno. Rzetelność prezenterki i laureatki Złotej Kamery sprawiły, że społeczeństwo obdarzyło ją wielkim kredytem zaufania. Prawdopodobnie nie było lepszej osoby, by opowiedzieć nam, jak wygląda teraz praca dziennikarzy; jak funkcjonują pracownicy telewizji, którzy codziennie informują nas o obecnej sytuacji w kraju.

Anita Werner z telewizji TVN mówi o pracy w czasach pandemii

Anita Werner to jedna z największych osobowości dziennikarskich w Polsce. Współpracująca od lat ze stacją TVN, dziennikarka przyznała w rozmowie z portalem Interia, że obecna sytuacja wpłynęła na pracę w telewizji. Kobieta ujawniła, że w jej karierze oraz życiu osobistym pojawiały się trudne momenty, ale nigdy na taką skalę. Zdaniem prezenterki, to co przeżywamy, jest czymś zupełnie nowym.

- Nigdy w moim 42-letnim życiu nie zdarzyło się, żeby były zamknięte szkoły i restauracje. Nigdy też z powodu wirusa nie chorowało i nie umierało wokół codziennie tyle ludzi. Doświadczamy czasów zupełnie wyjątkowych i ekstremalnie ciężkich. Nie tylko medycznie, ale również ekonomicznie - powiedziała Anita Werner.

Anita Werner i dziennikarze portalu Interia nie spotkali się osobiście ze względu na środki bezpieczeństwa. Rozmowa odbyła się za pośrednictwem mediów. Dziennikarka podkreśliła, że bez względu na to, w jakich żyjemy czasach, dobry reporter powinien być przede wszystkim rzetelny. Ludzie zwłaszcza w ekstremalnych warunkach potrzebują mieć dostęp do wiarygodnych informacji. Prezenterka zaznaczyła też, jak ważna jest społeczna świadomość.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Każdy kierowca powinien to sprawdzićKierowco, auto długo stało nieużywane? Niedobrze, lepiej nim nie jechać od razu, konieczne są 3 ważne krokiCzytaj dalej

- Nie jestem typem panikarza, ale gdybym powiedziała, że nie, to byłabym głupia. Na pewno wszyscy musimy wykazać się mądrością, odpowiedzialnością i ostrożnością. Zasada "zostań w domu" powinna naprawdę oznaczać, że się z niego nie ruszamy. Dlaczego? Bo tak trzeba. Bo musimy przez to jakoś przejść, żeby żyć i być zdrowi. Weźmy z tego czasu to, co dla nas dobre - dodała.

Dzisiaj grzeje: 1. 28-latek pracował w domu opieki. Zmarł z powodu koronawirusa, rodzina ujawnia piorunujące szczegóły

2. Mężczyzna wszedł do piekarni i wypowiedział jedno zdanie. Na miejscu była policja, od razu go aresztowali

Chociaż wiele osób na co dzień żyje wyłącznie pandemią koronawirusa, Anita Werner wciąż pracuje w telewizji TVN i wywiązuje się ze swoich obowiązków, aby każdego dnia dostarczać widzom informacje na temat naszego kraju.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Do Rzeczy: Tragiczne skutki testów leku na koronawirusa. Miał pomagać, a okazało się że zabija
  2. Piotr Żyła zapuścił brodę, wziął gitarę i zaśpiewał znaną piosenkę. Prawdziwy hit internetu (WIDEO)
  3. Media dotarły do nowych informacji o córce Kasi Kowalskiej. Lekarze podjęli ważną decyzję
  4. Niebywałe sceny w centrum Polski. Dwie osoby skoczyły z 20. piętra, wszystko się nagrało
  5. Fatalne wiadomości z południowej Polski. Konieczna była ewakuacja, niestety jedna osoba nie miała żadnych szans
  6. Jutro w Lidlu, Biedronce, Netto, Kauflandzie, Dino, Carrefourze, Tesco, Żabce i innych kolejne wielkie zmiany, na które czekali wszyscy

Sernik bez pieczeniaBajecznie prosty sernik bez pieczenia zrobisz w kilka minut. Prawdziwe niebo w gębie, nie zostanie nawet okruszekCzytaj dalej

źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News