To ona będzie nową rzeczniczką PiS. Bez niej nie odbyłaby się żadna miesięcznica smoleńska

To ona będzie nową rzeczniczką PiS. Bez niej nie odbyłaby się żadna miesięcznica smoleńska Źródło: YouTube - Telewizja Republika

Anita Czerwińska od wielu lat jest związana z Prawem i Sprawiedliwością, a teraz ma objąć nową, bardzo ważną funkcję w partii. To właśnie ona ma być rzeczniczką partii rządzącej w następnych miesiącach. Odpowiada ona za wiele wydarzeń związanych z ugrupowaniem.

Anita Czerwińska od wielu lat jest związana z Prawem i Sprawiedliwością, a od niemal czterech lat zasiada w polskim parlamencie. Teraz wiele wskazuje na to, że obejmie nową, bardzo ważną funkcję w partii rządzącej. Najnowsze wiadomości twierdzą, że posłanka zostanie nową rzeczniczką PiS-u, zastępując odchodzącą Beatę Mazurek.

Znana parlamentarzystka kojarzona od lat z partią rządzącą postanowiła wziąć udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Liczyła na wielki sukces, który mógłby pojawić się w związku z jej wieloletnią pracą na rzecz Prawa i Sprawiedliwości. Wybory zakończyły się powodzeniem w postaci uzyskania mandatu, w związku z czym potrzebny jest nowy rzecznik.

Anita Czerwińska zostanie nową rzeczniczką PiS-u

Beata Mazurek objęła funkcję rzeczniczki partii prowadzonej przez Jarosława Kaczyńskiego w grudniu 2015 roku, dzięki czemu miała możliwość częstych wypowiedzi w mediach. Polacy doskonale kojarzyli ją jako jedną z najbardziej znanych posłanek partii rządzącej. Mazurek postanowiła skorzystać ze swojej popularności, dzięki czemu niebawem przeniesie się do Brukseli.

W związku z tym nową rzeczniczką partii ma zostać Anita Czerwińska. Jest ona związana z partią od 2011 roku, gdy postanowiła dołączyć do ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego, jednocześnie rezygnując z pracy w Gazecie Polskiej. Wówczas znana była jako osoba, która wiele razy organizowała miesięcznice smoleńskie. Do Sejmu dostała się jednak dopiero w 2015 roku, a teraz ma objąć bardzo poważną funkcję.

Anita Czerwińska niebawem obejmie ważną funkcję

Przez całą kadencję posłanka dobrze spisywała się w swojej roli, władzom partii rządzącej podobały się jej wystąpienia publiczne, w związku z czym podjęto decyzję, że to właśnie ona będzie nową rzeczniczką partii. Do ogłoszenia decyzji może dojść już w najbliższym czasie.

Co ciekawe, początkowo kandydatem na stanowisko rzecznika miał być Radosław Fogiel, który jest związany z Prawem i Sprawiedliwością o wiele dłużej. Do zmiany decyzji doszło jednak w ostatniej chwili, niewykluczone, że na specjalne życzenie Jarosława Kaczyńskiego, który ma być wielkim zwolennikiem pracy Czerwińskiej.

  1. Iwona Węgrowska w końcu wyjawiła prawdę. Przyznała ile miała operacji plastycznych. Nie uwierzycie, że można mieć ich aż tyle!
  2. Jak DZIŚ wygląda Krystyna Loska? Gdy ją zobaczycie... ZDĘBIEJECIE!
  3. RCB alarmuje. Służby apelują do Polaków o uwagę, nie żyje 7 osób, które wczoraj nie zachowały ostrożności
  4. W wesołym miasteczku doszło do tragicznego wypadku. Polsat: 13-latka walczy o życie
  5. Aktor grający Paździocha w "Kiepskich" latami ukrywał zdumiewającą prawdę przed mediami. Kim jest syn gwiazdora Polsatu Eryk?
  6. Puścili na weselu kultowe disco polo. Żenująca reakcja Beaty z Warszawy

Źródło: naTemat

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu