Ania Rusowicz wstrząśnięta śmiercią Loski
instagram.com ania_rusowicz_official
Weronika Wasiak - 10 Września 2020

Wiadomość o śmierci uderzyła, jak grom z jasnego nieba. Ania Rusowicz jest zdruzgtoana

Ania Rusowicz jest załamana. Informacja o nagłej śmierci spadła na nią, jak grom z jasnego nieba, odbierając szansę na jakiekolwiek przygotowanie się do pożegnania. Zamieściła w sieci rozrywający serce wpis.

Ania Rusowicz wciąż nie może uwierzyć, że już nigdy go nie zobaczy. Od dnia, w którym ich drogi przecięły się po raz pierwszy, rozumieli się bez słów. Ich wspólna praca zawsze przynosiła najlepsze owoce, które później ochoczo podziwiali sympatycy. Niestety, dziś dowiedziała się, że to już tylko wspomnienia.

Gienek Loska nie żyjeNagła, tragiczna wiadomość. Nie żyje Gienek LoskaCzytaj dalej

Ania Rusowicz pogrążona w żałobie. Nie była przygotowana na tą śmierć

W czwartkowe przedpołudnie w Polaków uderzyła informacja o nagłej i tragicznej śmierci Gienka Loski. Muzyk miał zaledwie 45 lat, ale od 2018 roku zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi, będącymi efektem rozległego udaru mózgu. Ostatnie chwile były dla niego i bliskich prawdziwym koszmarem i nieprzerwaną walką. Niestety, nic nie dało się zrobić i 9 września krewni na dobre pożegnali ukochanego Gienka. Dopiero dziś przygnębiająca informacja przedostała się do mediów, pogrążając w rozpaczy sympatyków muzyka, a także całe środowisko artystyczne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVP aktor zaskakująca metamorfozaZaskakująca metamorfoza gwiazdy serialu emitowanego na TVP. Mało kto dziś go rozpoznaCzytaj dalej

Wśród osób najbardziej poruszonych śmiercią Loski jest m.in. Ania Rusowicz, z którą zwycięzca "X Factor" tworzył niezapomniany duet. Na swoim Instagramie zamieściła czarno-białe zdjęcie Gienka, a pod nim kilka pożegnalnych słów. Artystka szczerze przeżywa jego odejście tym bardziej, że nie miała możliwości się z nim pożegnać. Jak zaznaczyła, wierzy, że jeszcze kiedyś się spotkają.

Dzisiaj grzeje:

1. Ostatnie chwile Gienka Loski doprowadzają do płaczu. Mało kto wiedział, co działo się za zamkniętymi drzwiami
2. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie
3. Nagle Szumowski przerwał wywiad na żywo i zrobił powalającą rzecz. Widzowie nie wierzyli własnym oczom, kto by pomyślał?

- Gienuś... nigdy nie zapomnę naszego „Crosstown traffic” na Woodstocku... nie miałeś lekkiego życia, a tyle potrafiłeś z siebie dać ludziom. Teraz słyszę Twój głos z nieba, brzmi jeszcze piękniej... mój bracie o prawdziwym hipisowskim sercu. Do zobaczenia, wierzę, że kiedyś jeszcze zaśpiewamy razem - pisała pod zdjęciem zmarłego wczoraj Gienka Loski, Anna Rusowicz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prowadząca "Nasz nowy dom" Polsatu po raz pierwszy o swoim dzieciństwie. "Musieliśmy sobie radzić"
  2. Milionerzy: Dostał niezwykle ciężkie pytanie za 40000 zł. Znasz poprawną odpowiedź?
  3. Dramat w rodzinie Lisów, ciężka choroba wygrała. Hanna przeżywa żałobę, zmarła jej matka
  4. Łukasz Szumowski zdradził, co czeka nas jesienią. Wszystko poszło na antenie na żywo
  5. Zacznie się już niebawem. Jackowski przekazał wizję wywołujące przerażenie
  6. Trick rodem z PRL-u. Kotlety schabowe można zrobić z mięsa mielonego, znamy przepis

Kobieta skorzystała z obowiązującego prawa, to nie była łatwa decyzjaOtworzył drzwi kobiecie, która wręczyła mu noworodka i uciekła. Nie do uwierzenia, co stało się z dzieckiemCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News