Ania Karwan przekazała poruszające informacje. Co łączyło uwielbianą piosenkarkę z Piotrem Woźniak-Starakiem?

Ania Karwan przekazała poruszające informacje. Co łączyło uwielbianą piosenkarkę z Piotrem Woźniak-Starakiem? Źródło: youtube.com/ NEXTFILMPL

Ania Karwan podzieliła się wspomnieniem o Piotrze Woźniak-Staraku. Gwiazda polskiej muzyki, która obecnie promuje film "Ukryta gra" swoją piosenką, nie kryje, że utwór jest hołdem dla zmarłego przyjaciela. Jej wyznanie jest piorunujące.

Ania Karwan wyrasta na jedną z gwiazd polskiej sceny. Gwiazda, na której koncerty udaje się coraz więcej polskich miłośników muzyki, wyznała, że miała relację z Piotrem Woźniak-Starakiem. Wypowiedź celebrytki rzuca zupełnie nowy cień na postać zmarłego biznesmena.

Ania Karwan o Piotrze Woźniak-Staraku. Wzruszające wyznanie gwiazdy

Piosenkarka, która jest zaangażowana w ostatni film wyprodukowany przez zmarłego w sierpniu producenta filmowego, podkreśla, że udział w przedsięwzięciu był dla niej bardzo ważny. Artystka wykonała piosenkę promującą obraz, zatytułowaną "The Secret Game". Mówi się, że poprzez swój utwór uczciła jego pamięć, wspinając się na szczyty swoich wokalnych możliwości.

- Piosenka “The Secret Game” to spełnienie moich marzeń, kompozycja jest skrojona na miarę moich wokalnych możliwości. Tym samym jest to najtrudniejszy utwór technicznie, który dał mi ogrom satysfakcji - wyznaje artystka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wzruszające wspomnienie producenta

Piosenkarka w wywiadzie zaznaczyła, że utwór, który wykonuje, ma ciężki bagaż emocjonalny i już zawsze będzie się jej kojarzył z mężem Agnieszki Starak. Artystka podziękowała także współpracującym z nią muzykom, dzięki którym piosenka zyskała swoją niesamowitą głębię.

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało

2. Polka zamordowana. Jej mąż także, tragiczne informacje

- Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam dołożyć szczyptę swoich emocji do tak pięknego projektu i tym samym złożyć hołd całej ekipie, a przede wszystkim Piotrowi Woźniak-Starakowi za dzieło jego życia – powiedziała Ania Karwan w jednym z wywiadów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Makabryczne testy w niemieckim laboratorium. Wysokość grzywny ZAŁAMUJE
  2. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
  3. Zjadła obiad w restauracji Magdy Gessler i odkryła wielkie oszustwo na rachunku. Wykazała je i nie straciła ogromnych pieniędzy
  4. Wielkie gratulacje! Poszła na grzyby, znalazła najcenniejszy "okaz", który zmieni jej życie na zawsze
  5. Gwiazdor disco polo ożenił się i zorganizował kipiące przepychem wesele. Gdy pokazał zdjęcie żony, fanom opadły szczęki

Źródło: Super Express 

Następny artykuł