Ania Karwan latami skrywała koszmar, jaki rozgrywał się w jej domu. Katem był najbliższy jej mężczyzna

Ania Karwan latami skrywała koszmar, jaki rozgrywał się w jej domu. Katem był najbliższy jej mężczyzna Źródło: screen youtube.com/Ania Karwan

Ania Karwan już nie raz zatrzęsła polską sceną muzyczną. Jednak tym razem utalentowana wokalistka naprawdę poszła na całość i wygrała konkurs w Opolu. Mało kto zna prawdę o jej życiu prywatnym. Artystka przez bardzo długi czas skrywała wiadomość o koszmarze, jaki przeżyła.

Ania Karwan zaczęła śpiewać jako nastolatka i ma na swoim koncie kilka głośnych występów w popularnych talent show. Pierwszy na liście jest program "Szansa na sukces", w którym została wyłoniona jako zwyciężczyni odcinka. Co więcej, mogliśmy ją również zobaczyć w "Must be the music", jednak dopiero udział w "The Voice of Poland" przyniósł jej gigantyczną popularność.

Jej piosenki mają miliony przesłuchań, a ostatnio wzięła udział w konkursie w Opolu, który udało jej się wygrać i jak sama przyznaje, na ten dzień czekała aż 18 lat. Jednak nie zawsze jej życie wyglądało tak kolorowo, do czego przyznała się w jednym z wywiadów.

Ania Karwan przeszła przez piekło

Artystka wychowywała się w małej miejscowości niedaleko granicy z Ukrainą i niestety jej dzieciństwa nie można określić jako beztroskiej sielanki, ponieważ wokalistka spotkała się z potworną przemocą, której skutki odczuwa po dziś dzień.

Oprawcą okazał się jej ojciec, który cierpiał na chorobę alkoholową, a swoją frustrację wyładowywał poprzez przemoc psychiczną i fizyczną na swojej rodzinie. Kiedy Ania Karwan spotkała się z przemocą z jego strony, była małą dziewczynką, jednak mimo to pamięta ten koszmar po dziś dzień.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Tata, świętej pamięci, był alkoholikiem. Odreagowywał na mnie, siostrze, na mamie. Nie chcę wchodzić w szczegóły. Na szczęście osoby, które spotkałam po drodze i mój świadomy krok w stronę psychoterapii pomógł mi wyprostować przykre wspomnienia. W rodzinach kolegów ze szkoły przemoc była tak samo wszechobecna, wychowywaliśmy się z nią, obserwowaliśmy - przyznała w jednym z wywiadów.

Niestety koszmar dzieciństwa odbił się bardzo silnie na jej psychice, przez co w późniejszych latach popadała w depresję, z którą nie mogła sobie dać radu przez długie lata. Na szczęście teraz jest już z nią o wiele lepiej, chociaż nadal miewa gorsze dni. Jednak teraz wie już doskonale, jak sobie z nimi radzić, a dodatkowo otaczają ją ludzie, którzy zawsze chętnie wyciągnął rękę w geście pomocy.

 - Teraz nie ma we mnie żalu, tacie wybaczyłam. Zaglądam do przeszłości w chwili, gdy mam problem z teraźniejszością, żeby nie mieć go w przyszłości. Mam nadzieję, że brak żalu to objaw siły, bo chciałabym przekazać córce poczucie bezpieczeństwa, żeby wystartowała w życiu bez zastanawiania, czy się do życia nadaje. Ale nie ukrywam, że jest trudno, nie udaję przed córką. Gdy czasem mi ciężko, siadam i płaczę. Jestem wrażliwa, w muzyce znalazłam wentyl bezpieczeństwa - wyznaje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak nagle ODWOŁAŁ wszystkie koncerty! Powód mrozi krew w żyłach. Fani są przerażeni!
  2. Anna Mucha zdębiała, gdy zobaczyła tę wiadomość. Mężczyzna zaoferował jej MAJĄTEK za 3h igraszek. Nie uwierzycie, co zrobiła!
  3. Spotkała kultowego polskiego piosenkarza w kawiarni. Dziś jest bezdomny i nie ma nóg
  4. Producenci Kuchennych Rewolucji próbowali to ukryć! Wszystko się wydało
  5. Korzystasz z tego eko-produktu? Został wycofany, grozi nowotworem
  6. Został bankrutem, chciał się zabić. Gwiazdor Polsatu na dnie

 

źródło: Viva

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News