Ania była molestowan przez 69-latka
fot. maxpixel.net
Karol Zaborowski - 10 Września 2019

Szaleniec twierdzi, że jest potomkiem Hitlera. Jednak jeszcze gorsze jest to, co zrobił 13-letniej Ani

Ania została zwabiona przez 69-latka do jego mieszkania. Mężczyzna utrzymuje, że jest potomkiem samego Adolfa Hitlera. 13-latka przeżyła prawdziwy koszmar.

13-letnia Ania jest córką polskiego małżeństwa, które zamieszkało wraz z nią w niemieckim Görlitz. Nastolatka jest wesoła i pełna energii, ale niestety zwróciła uwagę 69-letniego mężczyzny, który pewnego dnia odwiedził jej dom. Pan Piotr, ojciec Ani, wystawił ogłoszenie w sprawie garażu. Jedną z osób zainteresowanych był Romano-Lukas Hitler.

Kiedy 69-latek przyszedł obejrzeć garaż, tata Ani miał wrażenie, że wcale go nie interesuje to, po co teoretycznie się tam zjawił, a większą uwagę skupia na jego małej córce. Nie mógł wtedy jeszcze podejrzewać, że ten mężczyzna skrzywdzi Anię i podstępem zwabi do swojego mieszkania.

Adopcja dziwne wyglądającego psa przyniosła zaskakujące skutkiAdoptowali dziwnie wyglądającego psa. Natychmiast odczuli skutki tej decyzjiCzytaj dalej

13-letnia Ania była molestowana przez 69-letniego mężczyznę

Romano-Lukas Hitler zaczął obdarowywać 13-latkę licznymi prezentami, a także dawał jej cukierki. Przez to czujność dziewczynki została uśpiona, bo przecież, jak ktoś tak miły mógłby być niebezpieczny. Niestety prawda okazał się zupełnie inna. 69-latek zwabił dziewczynkę do swojego mieszkania, gdzie ją molestował, a nawet oświadczył się jej.

W końcu Ania powiedziała o wszystkim swoim rodzicom, którzy natychmiast zawiadomili policję, o tym, co się stało. Według zeznań dziewczynki, 69-latek podczas jednej z wizyt pocałował ją w szyję i miał się jej oświadczyć. Romano-Lukas Hitler nie przyznał się do winy i utrzymywał, że jego pocałunek nie miał charakteru seksualnego, a był jedynie powitaniem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

WTC18 lat temu doszło do ataku na WTC. Oto 10 zatrważających teorii spiskowych na ten tematCzytaj dalej

W to jednak nie uwierzył sąd, który uznał go za winnego zarzucanego czynu i wymierzył karę w wysokości 800 euro grzywny. Jednak to nie koniec historii szalonego 69-latka, ponieważ uważa on się, za jednego z żyjących potomków samego Adolfa Hitlera.

Romano-Lukas Hitler twierdzi, że jego rodzice zginęli, kiedy był jeszcze mały i po tych tragicznych wydarzeniach trafił do klasztoru, skąd zabrała go pochodząca z Polski rodzina. Wraz ze swoimi nowymi rodzicami żył, aż nie osiągnął pełnoletności. Wtedy to właśnie postanowił wrócić do Niemiec.

Dzisiaj grzeje:

1. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN
2. Mąż wymaga, by codziennie stroiła się jak na bal. Nigdy nie zapomni, jak upokorzył ją przy znajomych

Jednak historycy zaprzeczają, jakoby 69-latek miał być w jakikolwiek sposób spokrewniony z niemieckim dyktatorem. Według zebranej wiedzy i dokumentów, jedyni żyjący krewni Hitlera żyją w USA, a dokładniej na Long Island. Są to Alexander, Louis i Brian Stuart-Houston, którzy są synami siostrzeńca dyktatora, urodzonego w Wielkiej Brytanii Williama Patricka Hitlera.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Urodziła dziecko dla dziecka. 45-letnia kobieta zaszła w ciąże i urodziła swoje wnuka
  3. Noworodek umierał w męczarniach przez dwa dni. Jego katem była 11-latka
  4. Piorunująca sepsa w Polsce! Polsat informuje o straszliwej śmierci
  5. 12-latki bawiły się piłeczką. Teraz jedna z nich nie żyje

ŻonaŻona kazała mu wyrzucić starą wannę. Ale on nie posłuchał i zrobił z niej coś niesamowitegoCzytaj dalej

źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News