Matka dostała telefon ze szpitala. Gdy dojechała, nie poznała własnego syna w tym stanie

Matka dostała telefon ze szpitala. Gdy dojechała, nie poznała własnego syna w tym stanie

Anglia zwróciła właśnie wzrok w stronę wsi Tuxford, gdzie doszło do naprawdę szokujących zdarzeń. 11-letni chłopiec trafił do szpitala po tym, jak w czasie nagrywania bardzo niebezpiecznego wyzwania na YouTube nagle stracił przytomność i doznał poważnych obrażeń. Jego matka, która została poinformowana o zdarzeniu, nie była w stanie go poznać.

Tyler Broome znalazł się na językach całej Wielkiej Brytanii z powodu podjętego przez siebie niebezpiecznego wyzwania, które prawie zakończyło się jego śmiercią. Chłopiec został bowiem namówiony przez starszych kolegów do kręcenia się na karuzeli napędzanej przez koło motoroweru. Nastolatkowie zainspirowali się filmikiem, który wcześniej zobaczyli w serwisie YouTube, nie zdając sobie sprawy z podejmowanego ryzyka.

Anglia: nastolatek mógł zginąć przez wyzwanie na YouTube

Chociaż widać było, że 11-latek mdleje, pozostali chłopcy nie zatrzymali karuzeli. Kiedy za to zauważyli, w jakim stanie się znalazł, uciekli z miejsca zdarzenia. Życie Tylera uratował przechodzień, który szybko wezwał pogotowie. Jak przekazali lekarze, w czasie wykonywania wyzwania w głowie chłopca doszło do poważnego obrzęku. Chociaż na szczęście nie przeszedł udaru, wciąż mu to grozi. Matka 11-latka, która natychmiast przyjechała do szpitala, sama przyznała, że nie poznała syna z widocznymi obrażeniami. - Jego głowa była opuchnięta. Miał mętny wzrok, a oczy czerwone, wypełnione krwią i zupełnie obce. Ten widok jest przerażający - ujawniła wstrząśnięta kobieta w rozmowie z brytyjskimi mediami.

Jak matka zareagowała na wypadek syna?

Matka chłopca wciąż niezwykle martwi się o jego zdrowie. Tyler zdaje już sobie ponoć sprawę z tego, na jakie ryzyko sam się naraził, dlatego jego rodzice zamierzają przestrzegać przed tym także inne dzieci. - Dziś wieczorem mogłam stracić mojego syna. Nie chcę, aby jakikolwiek rodzic musiał przez to przechodzić. Obrażenie zewnętrzne będą widoczne od czterech do sześciu tygodni, lekarze nie mają jednak pojęcia, jak będzie z tymi wewnętrznymi. Każdego dnia czekamy. To, co przytrafiło się mojemu synowi, powinno wzbudzić dyskusję na temat zakazu umieszczania takich filmów w sieci - napisała Dawn Hollingworth na Facebooku, pokazując także ku przestrodze wstrząsające zdjęcia syna. Anglia Fot. Facebook Anglia Fot. FacebookNajlepsze newsy dnia:

  1. Widzowie zażenowani po DDTVN. Nie zostawili suchej nitki na Rusin i Kraśko
  2. Aktorka hitowego serialu na Polsacie jest śmiertelnie chora. Fani we łzach
  3. Była żona Millera Jr oskarża jego partnerkę. Bardzo mocne zarzuty
  4. Pazura uległa nieszczęśliwemu wypadkowi. Fani zmartwieni
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu