Angelina Jolie ma kłopoty. Ci, którzy myślą, że gwiazda Hollywood ma życie jak z bajki, są w błędzie. Trwająca ponad dwa lata sprawa rozwodowa oraz problem z podzieleniem obowiązków wobec dzieci, nie dają jej spokoju. Do tego doszły fatalne problemy finansowe. Czy piękna Angie potrzebuje pomocy?

Angelina Jolie miała wszystko. Przystojny i oddany mąż, spektakularna kariera i miliony na koncie. W domu, cudowna wielodzietna rodzina. Ikona kina jednak ma obecnie dość poważne problemy. Oprócz zawirowań rozwodowych, pojawiły się plotki, sugerujące, że piękna aktorka… zbankrutowała.

Problemy finansowe i rozwód. Czy Angelina Jolie potrzebuje pomocy?

Gwiazda kina podobno przekazała już ponad połowę swojej fortuny na akcje humanitarne i charytatywne. Znana ze szczodrości i złotego serca, piękna Angie, nie potrafi przejść obojętnie wobec problemów dzieci z Afryki. Zdobyła się także na adopcję czwórki, którym rodzice nie mogli zapewnić dobrobytu. Wielodzietna rodzina sprawia, że ma także coraz więcej problemów z podziałem obowiązków między siebie i byłego męża. Okazuje się także, że dzieci Jolie były świadkami wielu nieprzyzwoitych awantur pary.

Powodem problemów finansowych Angeliny jest fakt, że przed kilku laty założyła fundację wraz z Bradem Pittem. Para regularnie wpłacała na jej konto swoje oszczędności. Gdy się rozstali, mężczyzna zaniechał szczodrych gestów i cała odpowiedzialność spadła na aktorkę. Ta, musiała z tego powodu zrezygnować z kupna domu w Londynie. Okazuje się także, że w tym roku przypadł remont jej willi w Kambodży. Niestety, z powodu kłopotów finansowych, będzie musiała go odłożyć.

Pojawiła się także plotka o tym, że Angie postanowiła prosić o pomoc swojego kochanka. Ma spotykać się z agentem nieruchomości. Mężczyzna podobno jest tylko plastrem na jej rany po rozstaniu z Bradem. To on ma pomagać aktorce w kłopotach finansowych. Załamana obecną sytuacją, postanowiła poprosić kambodżańskich mnichów o poświęcenie jej posiadłości. Remont willi musi przełożyć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Martyna Wojciechowska i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, ile czasu się maluje!

Rozwód z Bradem Pittem

Mówili o nich: para idealna. Wkrótce się jednak okazało, że nawet para zwana w mediach „Brangelina” może się rozpaść. Doczekali się szóstki dzieci, kilku posiadłości i wspólnej fundacji. Postanowili jednak się rozwieść. Najgłośniejsze rozstanie dekady odbija się regularnie w mediach. Sprawa, ciągnie się od kilku lat, a w sprawę zamieszane są dzieci pary. Następną rozprawę ustalono na 4 grudnia.

Brad miał wrócić do Jennifer Aniston, Angie spotyka się z różnymi mężczyznami. Nie wiadomo jednak, jak wyglądają nastroje między dwojgiem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bliźniacy chcieli wyglądać jak Brad Pitt. Wydali majątek
  2. Monika Zamachowska próbuje związać koniec z końcem. Oto co robi dla pieniędzy
  3. W jej oczach płonęło cierpienie. Nie żyje dziewczynka, która wstrząsnęła całym światem
  4. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami

Rozenek i inne gwiazdy, które mają dzieci dzięki in vitro

ŹRÓDŁOjastrzabpost.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl