Cały świat zamurowało. Angelina Jolie ujawniła, w jakim wieku straciła dziewictwo

Cały świat zamurowało. Angelina Jolie ujawniła, w jakim wieku straciła dziewictwo

Angelina Jolie od lat pozostaje jedną z najpopularniejszych aktorek na świecie. Chociaż znana jest przede wszystkim jako stateczna matka, jej przeszłość okazuje się zaskakująca.

Uroda oraz talent Jolie zachwycają miliony fanów na całym świecie. 42-letnia artystka pozostaje inspiracją i wzorem dla wielu młodych gwiazd. Na szczególną pochwałę zasługują nie tylko zawodowe dokonania Jolie. Od lat zajmuje się przecież bowiem także działalnością charytatywną, a jej szczególny cel stanowi pomaganie dotkniętym ubóstwem dzieciom.

Życiorys Jolie szokuje

Chociaż obecnie aktorka kojarzona jest przede wszystkim ze statecznym wychowywaniem gromadki potomków, nie zawsze była ona tak spokojna i ułożona. W jednym z wywiadów artystka postanowiła ujawnić, kiedy straciła dziewictwo, czym niezwykle zaskoczyła swych fanów. ZOBACZ TAKŻE: Koszmar Villas wyszedł na jaw po latach. To ONI ją zniszczyli Do seksualnego przełomu w życiu Jolie miało dojść, gdy miała jedynie 14 lat. Właśnie wtedy jej matka pozwoliła, aby starszy chłopak córki zamieszkał w ich domu. Od tamtej pory aktorka miała żyć z nim "jak mąż z żoną".

Zaskakujące "podboje" artystki

Co szokujące, już dwa lata później młodziutka Jolie odbiła chłopaka swojej matki. Po latach niechętnie zdradzała jednak szczegóły tej znajomości. ZOBACZ TAKŻE: Co mu się stało? Gołota na wózku inwalidzkim Następny artykuł