Angelina Jolie i Jennifer Aniston
Angelina Jolie w 2009, Wikimedia Commons, Richard Hebstreit cc-by-2.0 | Jennifer Aniston w 2011, Wikimedia Commons. Official White House Photo by Chuck Kennedy, public domain
Oktawian Góral - 27 Maja 2020

Angelina Jolie i Jennifer Aniston spotkały się? Kulisty relacji kobiet Brada

Angelina Jolie i Jennifer Aniston są uważane za dwie rywalki. Co intrygujące, dotychczas uważano, że kobiety nigdy nie spotkały się ze sobą. Jaka jest prawda? Znamy szczegóły relacji "kobiet Brada Pitta". Wytłumaczenie jest bardzo zaskakujące.

Angelina Jolie i Jennifer Aniston okrzyknięte zostały śmiertelnymi wrogami, choć jak same dotychczas deklarowały - nigdy wcześniej się nie spotkały. Kwestią, która miała poróżnić hollywoodzkie aktorki był mężczyzna. Jak pisze Viva, to właśnie dla Angeliny Jolie w 2005 roku Brad Pitt porzucił Jennifer Aniston. Fani gwizd mieli wówczas podzielić się na dwie drużyny. Okazuje się, że obie kobiety miały okazje się zobaczyć. Kulisy ich spotkania są niewiarygodne.

Chłopaki do wzięcia NapoleonBohater "Chłopaków do wzięcia" zmarł nagle, miał tylko 31 lat. Dopiero po śmierci na jaw wyszła bolesna prawdaCzytaj dalej

Rok 2005 był naprawdę przytłaczający dla Jennifer Aniston. W jednej chwili dowiedziała się, że serial z którym jest związana od przeszło 10 lat właśnie kończy swoją produkcję. Aktorka komentowała to: "To było naprawdę bolesne. To była rodzina, a ja nie radzę sobie dobrze z rozpadem rodzin. Ciężko było mieć tak cudowną, stałą pozycję w swoim życiu, miejsce, do którego wraca się codziennie, a potem nagle je stracić".

Drugą druzgocącą dla Aniston wiadomością było zerwanie. Po prawie 15 latach związku, którym żyło całe Hollywood, Jennifer została porzucona przez Brada Pitta. Początkowo niejasne zachowanie aktora szybko zostało wytłumaczone. Zaczął on się pojawiać w miejscach publicznych z Angeliną Jolie. Jak donosi Viva, przyszłe małżeństwo poznało się na planie filmowym "Mr. & Mrs. Smith".

Jennifer Aniston do Angeliny Jolie - "Mam nadzieję, że dobrze się bawicie"

Przez lata utrzymywano, że do spotkania obu popularnych gwiazd nigdy nie doszło. Nawet zapytana w 2007 roku przez Vouge'a Angelina zaprzeczyła aby kiedykolwiek rozmawiała z Aniston.Sprawa zmieniła się o 180 stopni po wywiadzie jaki Jennifer Aniston udzieliła amerykańskiemu "Vanity Fair".

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Chłopiec nowotwor4-latek wiedział, że umrze. Przed śmiercią powiedział mamie 3 słowa, które odbierają mowęCzytaj dalej


Angelina powiedziała, że do spotkania "kobiet Brada" doszło! Szczegóły są bardzo ciekawe. Okazuje się, że pod studio, w którym kręcono sceny do filmu "Mr. &Mrs. Smith", przyjeżdżała Aniston. Pewnego dnia, gdy aktorka "Przyjaciół" czekała na swojego partnera oparta o zaparkowany samochód, minęła ją Angelina Jolie.

Jak dowiadujemy się z wywiadu, Anistone zaczepiła przyszłą żonę Brada. Miały wówczas paść słowa: "Brad jest tak podekscytowany współpracą z tobą. Mam nadzieję, że dobrze się bawicie". Jak widać Jennifer nie podejrzewała niczego złego we współpracy aktorów, których przyszły związek doczekał własnej nazwy - Brangelina.

Dzisiaj grzeje:
1. Właśnie dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Śmierć nadeszła nagle, gwiazda TVP poinformowała o stracie najbliższej osoby

2. Krzysztof Jackowski przekazał druzgocącą wiadomość. Nadchodzące lato ma być początkiem końca

Angelina Jolie odniosła się do słów Jennifer Aniston. Nie zaprzeczyła tej wersji wydarzeń, dodała od siebie jednak, że "to właściwie nie było spotkanie. Minęłyśmy się i zamieniłyśmy zdanie, uścisnęłyśmy sobie dłonie. Ale nie było to prawdziwe spotkanie typu: usiądź i porozmawiaj”. Zapytana o to, czy wyraziłaby chęć porozmawiać z Aniston odparła"To byłaby jej decyzja i byłaby mile widziana".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Córka Anny Przybylskiej napisała wiadomość do swojej zmarłej mamy. Treść wzrusza do łez
  2. Dramat polskiego mistrza świata. Czuje się coraz gorzej, ma problem z najprostszymi czynnościami
  3. Zapadła decyzja ws. organizacji wesel. Nikt nie mógł przewidzieć tego typu decyzji rządu
  4. Polacy masowo jedzą jeden rodzaj mięsa. Jego spożycie może być bardzo niebezpieczne
  5. Już wiadomo, kiedy pójdziemy do kina. Oficjalnie potwierdzona wiadomość
  6. Po ile u was kosztują truskawki? Ceny szybko się zmieniają, mamy dobre wieści

Mama przeżyła istny koszmar.Była przekonana, że jej córeczka zmarła w pożarze. Wtedy dokonała odkrycia, które wprawiło ją w całkowite osłupienieCzytaj dalej

Źródło: Viva!

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News