Angelina Jolie jest ciężko chora. Potrzebuje pomocy i to szybko

Angelina Jolie jest ciężko chora. Potrzebuje pomocy i to szybko Źródło: fot. youtube.com

Angelina Jolie jest jedną z największych światowych gwiazd kina. Od pewnego czasu zmaga się jednak z poważnymi problemami osobistymi, te zaś poważnie przekładają się na jej zdrowie fizyczne. Teraz mówi się wprost: jest naprawdę ciężko chora i potrzebuje natychmiastowej pomocy.

Angelina Jolie cieszy nasze oczy licznymi kreacjami filmowymi już od lat. Niedawno wzięła się także za reżyserowanie filmów, co, jak się okazuje, wychodzi jej równie dobrze. Mniej udane jest jednak jej życie uczuciowe. Po wielu latach związku jej małżeństwo z Bradem Pittem się rozpadło. Para słynęła z tego, że prócz biologicznego potomstwa, wychowuje również dzieci adoptowane, o które musiała w ostatnim czasie toczyć sądowe batalie.

Angelina Jolie ciężko chora

Te wydarzenia odcisnęły poważne piętno na aktorce. Kobieta po długich sądowych bataliach z byłym mężem doszła z nim wreszcie do porozumienia w sprawie wychowywania dzieci i spotkań z nimi. Ten czas pochłonął jednak nie tylko wiele pieniędzy i czasu obojga aktorów. Wymagały także ogromnych nerwów, a w konsekwencji doprowadziły gwiazdę na skraj. Teraz z Angeliną Jolie jest naprawdę źle. Już od pewnego czasu media i fani zwracali uwagę na to, że Angelina Jolie bardzo schudła. Aktorka zawsze była szczupła, teraz jednak sytuacja jest już bardzo poważna. Na dodatek nabawiła się w konsekwencji ciężkiej choroby. Mówić o tym zaczęli znajomi gwiazdy, a nawet eksperci. - Angie przestała prawie jeść i jej waga drastycznie spadła. Jest emocjonalnym i fizycznym wrakiem.  Praktycznie żyje na kostkach lodu. Jest tak chuda, że jej kości prawie pękają, choruje na osteoporozę. Potrzebuje pomocy i to szybko - mówi informator z otoczenia gwiazdy w rozmowie z magazynem "Star". Tragiczną sytuację potwierdza także lekarz. Zwrócił on uwagę na gwałtowny spadek masy ciała Jolie i zaczął się poważnie martwić o jej kondycję. - Na jej ramionach prawie nie ma podskórnej tkanki tłuszczowej. Jej policzki nie mają tłuszczu, co jest bardzo niepokojące - mówi dr Gabe Mirkin.

Ile dzieci ma Angelina Jolie?

Gwiazda ma sześcioro dzieci. Troje z nich jest adoptowanych. Pierwszym dzieckiem aktorki jest Maddox Chivan Jolie-Pitt. Chłopiec niedawno skończył 17 lat. Pochodzi z Kambodży i został adoptowany w 2002 roku. W 2005 roku Jolie po raz drugi adoptowała dziecko. Zahary Marley Jolie-Pitt urodziła się na początku 2005 roku, a adoptowana została 7 miesięcy później. Aktorka poinformowała, że już przy tej adopcji obecny był Brad Pitt, z którym wspólnie podjęli decyzję o przysposobieniu. W 2006 roku Angelina Jolie urodziła pierwsze biologiczne dziecko - Shiloh Nouvel Jolie-Pitt. Córka pary urodziła się w Namibii i dzięki temu posiada namibijski paszport. Rok później aktorska para ponownie podjęła się adopcji. Pax Thien Jolie-Pitt pochodzi z Wietnamu. W momencie adopcji miał już 3,5 roku, był zatem najstarszym przysposobionym przez parę dzieckiem. Angelina Jolie ponownie rodziła w 2008 roku. Tym razem na świat przyszły bliźnięta - chłopiec Knox Leon Jolie-Pitt i dziewczynka Vivienne Marcheline Jolie-Pitt.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Legendarny aktor z Trędowatej wdał się w kontrowersyjny romans. Jak w filmie!
  2. TVN wydzwania do gwiazd. Zabrania im popierania Vogule Poland
  3. Ulubiony aktor z "Chłopaki nie płaczą" UCIEKŁ z Polski! Chce się ukryć przed wszystkimi
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News