Aneta Zając walczy z chorobą. Z aktorką jest coraz gorzej

Aneta Zając walczy z chorobą. Z aktorką jest coraz gorzej

Popularna aktorka telewizyjna i teatralna zachorowała niedawno na ciężką przypadłość organu wewnętrznego. Aneta Zając cierpi na dolegliwości tarczycy, które wymagają skomplikowanego leczenia. Z gwiazdą jest coraz gorzej.

Gwiazda telewizyjnych seriali takich jak "Na dobre i na złe" czy "Plebania" od dłuższego czasu nie uczestniczy w żadnych medialnych wydarzeniach. Odmawia obecności na imprezach i w programach telewizyjnych. Tajemnicze zniknięcie z branży Anety Zając wiąże się z jej chorobą, która dziś pochłania wszystkie jej siły. Aktorka mianowicie musi leczyć swoją chorą tarczycę, co nie jest łatwe ani tanie. Gwiazda zażywa specjalne leki i hormony, a jej ciało uległo sporej zmianie. Aneta Zając nie zamierza jednak odpuszczać mimo wszelkich przeciwności. Jak wiadomo, ma dwójkę dzieci, które musi wychować, a do tego musi wyzdrowieć.

Aneta Zając ciężko choruje

Wciąż nie wiadomo, co wywołało nękające aktorkę dolegliwości. Problemy z normalnym funkcjonowaniem tarczycy spowodowały u niej ogromny wzrost wagi, który z kolei źle przełożył się na jej samopoczucie. Z tego względu właśnie Zając odmawia publicznych występów i nie publikuje w mediach społecznościowych swojej sylwetki. Niedługo Aneta Zając wyruszy również na specjalny obóz fitnessowy za granicę, gdzie będzie przez dwa tygodnie walczyć o zrzucenie wagi. Sama aktorka odmawia komentowania sprawy swojej choroby. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.Najlepsze newsy dnia:

  1. Koszmar Komendy trwa! Wezwano go do prokuratury
  2. Wassermann szczera jak nigdy. Ujawniła szczegóły prywatnego życia
  3. Słynna blogerka nie żyje. Przegrała walkę z rakiem
źródło: fakt.pl Następny artykuł