„Pierwsza miłość” to flagowy serial kultowej stacji Polsat. Niemal codziennie zbiera przed ekranami niesamowitą rzeszę fanów, którzy śledzą losy Marysi i jej przyjaciół. Niedawno usłyszeliśmy o brutalnym pobiciu serialowego Artura, dziś Aneta Zając opublikowała zatrważające zdjęcie.

Pierwsza miłość” opowiada o losach przyjaciół z Wrocławia, którzy wkraczają w świat dorosłych. Wybory kierunków studiów, pierwsze związki, a także bolesne rozstania – to sprawia, że od 2004 roku popularność serialu nie gaśnie. Aktorka odgrywająca główną rolę w serialu właśnie opublikowała bulwersujące zdjęcie.

Aneta Zając pobita? Co się stało z gwiazdą serialu „Pierwsza miłość”?

Posiniaczona twarz, rany i świeża krew – tak wygląda na zdjęciu Aneta Zając. Na swoim Instagramie właśnie opublikowała dość niejednoznaczne zdjęcie, wskazujące… że została pobita! Przerażający widok mogli zobaczyć i skomentować fani aktorki na jej koncie w mediach społecznościowych. Co się wydarzyło w życiu popularnej gwiazdy?

Czytając komentarz do zdjęcia już po chwili można stwierdzić, że zdjęcie jest efektem pracy specjalistów od charakteryzacji. Bulwersująco realistyczny, wykonany z niezwykłą precyzją makijaż niósł niezwykłą informację dotyczącą scenariusza serialu.

Okazuje się, że Marysia będzie musiała spędzić rok za kratkami po potrąceniu pieszego i ucieczce z miejsca wypadku. To może być dla niej niezwykle trudny czas. Jej córka zostanie pod opieką przyszywanego ojca, a sama bohaterka będzie się musiała zmierzyć z serią niebezpieczeństw. Nie zdradziła jednak, kto podniesie na nią rękę w serialu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na pewno nie poznajesz tej znanej prezenterki! Tak zmieniały się gwiazdy TVP

– To wiadomo że na celi będzie kolorowo – pisze jeden z internautów.

– Ależ to trzeba mieć talent, by móc komuś zrobić tak profesjonalny makijaż, że się człowiek zastanawia czy to fake czy real – czytamy dalej.

– Niema łatwo pani postać z serialu za kratami – pojawia się pod zdjęciem.

Aneta Zając brunetką

Kilka dni temu również na koncie w mediach społecznościowych aktorki pojawiło się zdjęcie, na którym… nie była do siebie podobna. Włosy – charakterystyczny blond, teraz zamienił się w czekoladowy brąz. Czy dzięki temu Aneta Zając próbowała wzbudzić zainteresowanie mediów?

A może metamorfoza podyktowana została przez scenarzystów, którzy z delikatnej dziewczyny o przyjacielskim uosobieniu, chcą zrobić z Marysi twardą i nieprzewidywalną kobietę?

Prywatnie i zawodowo – niezwykle miła i pracowita. Aneta Zając chciała mieć pełną rodzinę. Niestety, z ojcem bliźniaków musiała się rozstać. Burzliwy romans Krawczyka był jednym z najważniejszych doniesień medialnych. Teraz, aktorka zapewnia, że jest szczęśliwa.

pierwsza miłość
IG/ Aneta Zając

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 5 rzeczy, które na pewno robisz, a mogą zabić twojego psa
  2. Jak się ubrać do teatru? Praktyczne porady stylisty
  3. Policja zatrzymała gwiazdora hitowego show Polsatu! Z tego się nie wywinie, fanów zamurowało
  4. Fanki Przyjaciółek są przerażone! Uwielbiana bohaterka straci ciążę?!
  5. Wielka gwiazda polskiej muzyki żyje w strasznych warunkach. Jej przyjaciel zdradza dlaczego

Gwiazdy, które zostały POBITE. Kim byli sprawcy? [ZDJĘCIA]

Zobacz również

ŹRÓDŁOfakt.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl