Aktorka najpopularniejszego serialu Polsatu ze zmasakrowaną twarzą! Fani przerażeni

Aktorka najpopularniejszego serialu Polsatu ze zmasakrowaną twarzą! Fani przerażeni

"Pierwsza miłość" to flagowy serial kultowej stacji Polsat. Niemal codziennie zbiera przed ekranami niesamowitą rzeszę fanów, którzy śledzą losy Marysi i jej przyjaciół. Niedawno usłyszeliśmy o brutalnym pobiciu serialowego Artura, dziś Aneta Zając opublikowała zatrważające zdjęcie.

"Pierwsza miłość" opowiada o losach przyjaciół z Wrocławia, którzy wkraczają w świat dorosłych. Wybory kierunków studiów, pierwsze związki, a także bolesne rozstania - to sprawia, że od 2004 roku popularność serialu nie gaśnie. Aktorka odgrywająca główną rolę w serialu właśnie opublikowała bulwersujące zdjęcie.

Aneta Zając pobita? Co się stało z gwiazdą serialu "Pierwsza miłość"?

Posiniaczona twarz, rany i świeża krew - tak wygląda na zdjęciu Aneta Zając. Na swoim Instagramie właśnie opublikowała dość niejednoznaczne zdjęcie, wskazujące... że została pobita! Przerażający widok mogli zobaczyć i skomentować fani aktorki na jej koncie w mediach społecznościowych. Co się wydarzyło w życiu popularnej gwiazdy? Czytając komentarz do zdjęcia już po chwili można stwierdzić, że zdjęcie jest efektem pracy specjalistów od charakteryzacji. Bulwersująco realistyczny, wykonany z niezwykłą precyzją makijaż niósł niezwykłą informację dotyczącą scenariusza serialu. Okazuje się, że Marysia będzie musiała spędzić rok za kratkami po potrąceniu pieszego i ucieczce z miejsca wypadku. To może być dla niej niezwykle trudny czas. Jej córka zostanie pod opieką przyszywanego ojca, a sama bohaterka będzie się musiała zmierzyć z serią niebezpieczeństw. Nie zdradziła jednak, kto podniesie na nią rękę w serialu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - To wiadomo że na celi będzie kolorowo - pisze jeden z internautów. - Ależ to trzeba mieć talent, by móc komuś zrobić tak profesjonalny makijaż, że się człowiek zastanawia czy to fake czy real - czytamy dalej. - Niema łatwo pani postać z serialu za kratami - pojawia się pod zdjęciem.

Aneta Zając brunetką

Kilka dni temu również na koncie w mediach społecznościowych aktorki pojawiło się zdjęcie, na którym... nie była do siebie podobna. Włosy - charakterystyczny blond, teraz zamienił się w czekoladowy brąz. Czy dzięki temu Aneta Zając próbowała wzbudzić zainteresowanie mediów? A może metamorfoza podyktowana została przez scenarzystów, którzy z delikatnej dziewczyny o przyjacielskim uosobieniu, chcą zrobić z Marysi twardą i nieprzewidywalną kobietę? Prywatnie i zawodowo - niezwykle miła i pracowita. Aneta Zając chciała mieć pełną rodzinę. Niestety, z ojcem bliźniaków musiała się rozstać. Burzliwy romans Krawczyka był jednym z najważniejszych doniesień medialnych. Teraz, aktorka zapewnia, że jest szczęśliwa. pierwsza miłość IG/ Aneta ZającZOBACZ TAKŻE:
  1. 5 rzeczy, które na pewno robisz, a mogą zabić twojego psa
  2. Jak się ubrać do teatru? Praktyczne porady stylisty
  3. Policja zatrzymała gwiazdora hitowego show Polsatu! Z tego się nie wywinie, fanów zamurowało
  4. Fanki Przyjaciółek są przerażone! Uwielbiana bohaterka straci ciążę?!
  5. Wielka gwiazda polskiej muzyki żyje w strasznych warunkach. Jej przyjaciel zdradza dlaczego
Następny artykuł