Aneta Zając jest wściekła. Żona Krawczyka chce odebrać jej dzieci

Aneta Zając jest wściekła. Żona Krawczyka chce odebrać jej dzieci

Aneta Zając wychowuje samotnie dwóch synów. To, co się ostatnio wydarzyło, wywołało jej gniew. Macocha chłopców, świeżo poślubiona żona Mikołaja Krawczyka, chce odebrać ich matce.

Aneta Zając zakochała się bez opamiętania w koledze z planu Mikołaju Krawczyku. Ich romans szybko zaowocował ciążą. Z początku wszystko układało się świetnie. Do czasu, gdy okazało się, że bliźniaki będą wcześniakami i potrzebna jest specjalna opieka i rehabilitacja. Ojciec chłopców od tego momentu wycofał się z życia rodzinnego, poświęcając się pracy oraz dalszym podrywom. Krawczyk w końcu ożenił się z Sylwią Juszczak. To właśnie jej zachowanie wywołało gniew matki chłopców.

Aneta Zając: macocha chce odebrać jej synów

Niedawno chłopcy obchodzili urodziny. Tak się złożyło, że wypadły w weekend, który mieli spędzić z ojcem. Krawczyk wraz ze swoją żoną uczcili ten dzień kolorową imprezą w rodzinnym gronie. Macocha chłopców opublikowała zdjęcie, na którym nazywa publicznie chłopców swoimi synami. To zdjęcie wywołało gniew Zając która jest ich prawdziwą matką. Aneta Zając jest wściekła, że Juszczak próbuje konkurować z nią o względy jej własnych dzieci. Uważa, że żona Krawczyka próbuje odebrać jej dzieci i ich miłość i stworzyć z nimi matczyną więź, którą powinny mieć tylko z nią.  - Aneta zdenerwowała się, że macocha jej dzieci publicznie nazywa ich synami. Przecież oni mają mamę! Nie powinno się mieszać im w głowach - mówi przyjaciółka aktorki. Trudno się dziwić Anecie tak nerwowej reakcji. Chłopcy są wciąż mali a mówienie przez Juszczak, że są jej synami, tylko miesza im w głowach. Szczególnie że ich ojciec niezbyt ochoczo zajmuje się chłopcami i na dodatek unika płacenia alimentów. Dodatkowo mówiąc o sobie jako o matce chłopców, pokazuje, że chce im zastąpić ich prawdziwą mamę. Sama na zdjęciu z chłopcami pisze, że rodzina jest w komplecie.
Zobacz także:
  1. Wstrząsający apel matki z Sejmu. „Proszę o eutanazję dla mnie i mojego syna”
  2. Robisz to dziecku na komunii? Możesz iść siedzieć na 5 lat
  3. Była mega gwiazdą TVP. Dzisiaj żyje w zapomnieniu
Następny artykuł