24-letnia Aneta zarabia astronomiczne pieniądze. Będziecie wściekli powodem zachwytu młodej Polki

24-letnia Aneta zarabia astronomiczne pieniądze. Będziecie wściekli powodem zachwytu młodej Polki Źródło: PxHere/Common

Aneta znalazła niecodzienny sposób na życie. Wbrew temu co sądzą o niej inni ludzie, nie uważa tego za coś niewłaściwego. Dla niej najważniejsze są pieniądze - a w tym, czym się zajmuje, potrafi osiągnąć naprawdę bajeczne kwoty.

Aneta jest internautką, która postanowiła podzielić się swoją historią w sieci. Intensywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych i wyraźnie jest dumna z tego, co robi, pomimo wątpliwej moralności takiego zajęcia, które trudno nazwać pracą. Mimo wszystko udaje jej się z takich działań bardzo dobrze wyżyć.

24-latka potrafi zarobić nawet dziesięć tysięcy złotych miesięcznie. Sama nazywa siebie "sugar kobietą". Jest to określenie osoby, która w zamian za pieniądze i różne udogodnienia, decyduje się towarzyszyć różnym mężczyzną, oferując im towarzystwo a także usługi seksualne. Jest koleżanką, kochanką i słuchaczką - wszystko za określoną cenę.

Aneta postanowiła sprzedać samą siebie. Rezultat ją zadowala

Sama Aneta wyjaśnia, że relacja, jaką nawiązuje z klientami, nie polega tylko na seksie. Chodzi tu o to, że jest mu posłuszna, a klient staje się na czas zatrudnienia dla niej "tatuśkiem", ale takim, który może iść z nią do łóżka w każdej chwili. Podkreśla, że to ona sama decyduje o tym, komu zaoferować swoje usługi.

W ten świat wprowadziła ją koleżanka i przez pewien czas Aneta miała nawet 9-10 klientów tygodniowo. Szybko to polubiła. Na ten temat wypowiadają się różni specjaliści, ostrzegając przed rosnącą demoralizacją młodych ludzi.

- Młodym kobietom zależy przede wszystkim na ich statusie społecznym. W przypadku Anety mniejsze znaczenie ma te 10 tysięcy złotych, które dostanie, ale raczej chodzi o to, że poleci za granicę, pójdzie na kolację z ludźmi z wyższych sfer, dostanie torebkę od Michaela Korsa. Potem wróci do rodzinnego miasta i będzie mogła pochwalić się swoim statusem społecznym - mówi psycholog Adam Lewanowicz, cytowany przez "Popularne".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zaznacza jednak, że w dzisiejszych czasach z różnych przyczyn kręgosłupy moralne młodych osób są niezwykle mocno nadłamane. Co więcej, jeśli raz zostanie on złamany, już nigdy więcej się nie zrośnie. Koniec końców w większości przypadków kończy się to tragicznie prędzej czy później.

To ślad na całe życie. Mimo wszystko w dalszym ciągu dla większości osób komentujących tę sytuację, takie zachowanie nie różni się absolutnie niczym od zwykłej prostytucji.

Wyświetl ten post na Instagramie.

😍😍

Post udostępniony przez Couple Goals (@couplegoals)

ZOBACZ TAKŻE

  1. Beata Tyszkiewicz zdobyła się na szokujące wyznanie. „Chcę ładnie wyglądać w trumnie”
  2. Nie żyje znana prezenterka. Policja oskarża jej męża
  3. Do Polski nadciąga niż Yukon. TVN przekazuje niepokojące prognozy synoptyków
  4. Najgorsza wiadomość obiega media. Wielki Polak nie żyje
  5. Tragiczna wiadomość, nie żyje znany polski dziennikarz. Przegrał walkę z chorobą
  6. Nagle, na oczach widowni oświadczył się Kasi Glince! Totalnie zaskoczona gwiazda, będzie głośny ślub?

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News