Aneta Kręglicka została Miss Świata w 1989 roku. Dziś wygląda tak, że szczęki wylądują wam na podłodze

Aneta Kręglicka została Miss Świata w 1989 roku. Dziś wygląda tak, że szczęki wylądują wam na podłodze Źródło: .

Aneta Kręglicka była marzeniem wszystkich mężczyzn w latach 90, ubiegłego wieku. W 1989 roku zwyciężyła konkurs Miss Polonia, aby jeszcze w tym samym roku zostać Miss Świata. Jedna z najpiękniejszych kobiet na ziemi skończyła kilka tygodni temu 54 lata. Zdaniem internautów wygląda co najmniej o 20 lat młodziej.

Aneta Kręglicka została w 1989 roku uznana za najpiękniejszą Polkę. Zwyciężyła także Miss World, dzięki czemu o jej ojczyźnie usłyszał cały świat. W Polsce trwały właśnie negocjacje "okrągłostołowe", przez które komunistyczne władze w końcu odpuściły sobie rządzenie.

Dzisiaj Aneta Kręglicka wygląda równie pięknie, jak trzydzieści lat temu. Jej aktualne zdjęcia nadal przyprawiają o zawrót głowy mężczyzn, dla których pozostaje obiektem westchnień.

Aneta Kręglicka wygląda, jakby miała znowu wystartować w konkursie Miss Polonia

Miss Polonia z 1989 roku prezentuje się świetnie. Najwyraźniej jest na bieżąco z zasadami dbania o urodę i nie zrezygnowała z drogich kosmetyków, z których musiała korzystać, aby lata temu wygrać oba konkursy piękności. Nie łatwo jednak w wieku 54 lat wyglądać tak, jak Kręglicka. Miss Świata w wywiadzie dla Gali wyznała, że swoją urodę zawdzięcza m.in. ciężkim treningom, a także diecie, która nieustannie towarzyszy jej każdego dnia.

 - Co drugi dzień uprawiam sport przez dwie godziny. Biegnę przez 45 minut, a później ćwiczę, najczęściej z trenerem, albo idę na jogę, stretching, aerobik. Bardzo tego pilnuję. Poza tym nie jem mięsa i prawie nie jem węglowodanów... To znaczy, wczoraj zjadłam kubełek czekoladowych lodów, zdarza mi się - wyznała w rozmowie z Anną Zejdler.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyźni dzisiaj jeszcze bardziej za nią szaleją niż kiedyś

Zdawałoby się, że Miss Polonia narzeka na powodzenie, bowiem w końcu ma 54 lata. Tymczasem rzeczywistość przedstawia się zupełnie inaczej. Dzisiaj jeszcze bardziej nie może opędzić się od mężczyzn, którzy starają się o jej względy. Nie brak głosów, które twierdzą, że Kręglicka starzeje się jak wino - z wiekiem jest coraz lepsza.

Fot. screen shot z youtube.com/Urzadzamy

Fot. screen shot z youtube.com/ELLE Polska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uczestnik popularnego reality show Polsatu zginął w tajemniczych okolicznościach. Policja do dziś nie wyjaśniła sprawy
  2. Najbrzydsza panna młoda w historii? Śmiali się z niej wszyscy, dziś wygląda pięknie
  3. Nagranie, po którym odbierze wam mowę. Anna Mucha w koronkowym wdzianku zaprasza do swojego łóżka
  4. Brytyjczycy oburzeni i obrzydzeni do granic możliwości. Wszyscy mogą zobaczyć, jak księżna Diana umiera w 3D
  5. Rodzinny dramat Grażyny Torbickiej. Gwiazda i jej mąż przechodzą teraz bardzo trudne chwile
  6. Nie żyje wielki Polak. TVP przekazało smutne informacje, jego śmierć to ogromna strata dla nas wszystkich

Źródło: Gala

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News