Jakie wróżby na Andrzejki 2018? Mocno się zdziwisz

Jakie wróżby na Andrzejki 2018? Mocno się zdziwisz Źródło: Fot. Pixabay

Andrzejki to jedno z najbardziej wyczekiwanych świąt w Polsce. Huczne imprezy i okazjonalne bale to idealny okazja aby wyszaleć się przed zbliżającym się adwentem. Tego wieczora najważniejsze są jednak wróżby. Czy znasz je wszystkie?

Andrzejki to magiczny wieczór, kiedy swoje imieniny świętuje Andrzej, a wraz z nim cała Polska. Wódeczka, głośna muzyka i wróżby - czy może być lepiej? Sprawdź jakie wróżby przyniosą ci niezapomniane doznania.

Andrzejki 2018 - czy znasz te wróżby?

Słomkowe love

Aby wziąć udział w zabawie potrzebne będą nam słomki w różnych kolorach, duża miska oraz woda. Każdy uczestnik otrzymuje swoją słomkę, którą wrzuca do miski wypełnionej wodą. Osoby, których rurki zetkną się jako pierwsze, połączy prawdziwa miłość, albo przynajmniej przyjemny romans. Odważysz się zabawić?

Makaronowe szaleństwo, czyli już niedługo małżeństwo

Każda z kobiet musi wybrać sobie jakiś makaron, przy czym każda pani musi mieć inny kształt. W dużym garnku gotujemy wodę, a następnie wrzucamy wszystkie makarony razem. Osoba, której makaron wypłynie na wierzch jako pierwszy, już niedługo wyjdzie za mąż. Trzeba pamiętać o tym, aby wodę na makaron posolić - jeśli którejś nie uda się wywróżyć męża, to przynajmniej sobie poje.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bądź rozrzutny, a spełnią się twoje marzenia

W tej wróżbie udział mogą brać zarówno osobnicy płci pięknej, jak i tej brzydszej. Każda z osób powinna wyciągnąć monetę, przy czym żaden nominał nie może się powtórzyć. Tak jak w poprzednich wróżbach przygotować trzeba będzie naczynie z wodą, a następnie stanąć minimum 3 metry od niego. Wszyscy uczestnicy zabawy muszą pomyśleć sobie życzenie (musi być realne), a następnie próbować trafić monetą do miski. Jeżeli komuś się to uda, jego marzenie zostanie spełnione już w najbliższym czasie.

Szpilka prosto w serce

Aby wziąć udział w tej wróżbie potrzebny nam będzie karton, nożyczki, szpilki oraz marker. Z papieru wycinamy serce, a na jednej jego stronie wypisujemy imiona. Osoba która ma być poddana wróżbie musi na oślep wbić szpilkę w serce. Imię, które uda jej się ustrzelić, to imię jej/jego wybranka. Jeśli komuś nie uda się wbić igły prosto w imię, to niestety, ale czeka go długa samotność. Czy Andrzej Duda powinien ustalić swoje imieniny jako dzień wolny dla wszystkich Polaków?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Horoskop dzienny na czwartek 15.11.2018. Koniecznie sprawdź co przyniesie ci los
  2. Pawłowicz totalnie odleciała! Brutalnie zaatakowała starszego mężczyznę
  3. Nikt tego nie wiedział. Przyjaciółka Kotulanki ujawniła jej dramatyczne ostatnie chwile
  4. Znaleziono zmasakrowane zwłoki noworodka. Ludzie nie mogli uwierzyć kto był mordercą
  5. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
Następny artykuł