Słynna aktorka po latach oskarża Wajdę o najgorsze rzeczy. "Miałam tylko 14 lat"

Słynna aktorka po latach oskarża Wajdę o najgorsze rzeczy. "Miałam tylko 14 lat" Źródło: youtube.com/telewizjaKinoPolska

Andrzej Wajda zachował się najgorzej, jak tylko można było się zachować w stosunku do 14-letniej dziewczynki? Znana aktorka po latach ujawnia, co tak naprawdę stało się na planie jednego z głośnych filmów reżysera. To straszne.

Andrzej Wajda nie cofnął się przed niczym, by tylko wykonać dobry i idealny w jego wizji film? Znana aktorka zdradza po latach szczegóły zachowania reżysera, miała wtedy 14 lat, a trauma jaką przeżyła, towarzyszy jej do dziś.

Andrzej Wajda kazał podać jej alkohol i środki uspokajające? Potem było tylko gorzej

Słynna aktorka oraz prezenterka postanowiła wyjawić, dlaczego tak bardzo żywi urazę do Andrzeja Wajdy. Do wyznania skłoniło ją obejrzenie dokumentu Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu". Paulina Młynarska również niejako padła ofiarą pedofilii i to pod okiem samego Andrzeja Wajdy. Aktorka do dziś nie potrafi mu tego wybaczyć.

- Przypomnę, choć nienawidzę do tego wracać: miałam 14 lat, kiedy Andrzej Wajda, na planie swojego filmu "Kronika wypadków miłosnych" zmusił mnie do zagrania nago bardzo odważnej sceny erotycznej z udziałem 18-letniego wówczas śp. Piotra Wawrzyńczaka. Byłam pod wpływem środków uspokajających i alkoholu podanych mi przez inne osoby dorosłe pracujące na planie - przyznaje zdenerwowana Paulina Młynarska.

Aktorka do tej pory nie może tego zapomnieć i nie potrafi zrozumieć "artystycznej wizji"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dlaczego nie zatrudniono dublerki do zagrania tej sceny, tylko wykorzystano dziecko? Nie wiem. Mogę się tylko domyślać, że była to jakaś popaprana wizja artystyczna gościa, który był zapewne przekonany, że skoro jest ważny, sławny i wszyscy się do niego modlą, to mu po prostu wolno - napisała aktorka i dodała, że mimo obecności kilkudziesięcioosobowej ekipy na planie, od ani jednej nie usłyszała słowa sprzeciwu.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje gwiazda telewizji. Aktor przedawkował narkotyki, miał 60 lat
2. Emeryci muszą się pospieszyć, jeśli chcą dostać trzynastą emeryturę. Zostało już niewiele czasu, by złożyć konieczny wniosek

Aktorka jest zbulwersowana, z jaką łatwością można było napoić dziecko alkoholem, rozebrać i zmusić do zagrania sceny erotycznej, a potem zachowywać się, jakby kompletnie nic się nie stało. Paulina Młynarska zaznacza, że jak każda ofiara, starała się zrozumieć, co tak właściwie się działo i dlaczego. Napisała, że każda ofiara pedofilii z czasem odczuwa nienawiść do własnego ciała. A stąd niedaleka droga do samotności, depresji i myśli samobójczych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Proste ćwiczenia rozciągające mięśnie szyi i ramion. Wystarczy poświęcić na nie kilka minut
  2. Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek. Dziecko naszego napastnika przyjdzie na świat już niebawem
  3. Barbara Kurdej-Szatan przekazała radosną nowinę, fani ślą gratulacje. Ona i mąż długo czekali, ale w końcu się udało
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Gwiazda serialu "Ranczo" ma bardzo złe wiadomości dla fanów. Ujawnia kulisy nowych odcinków, widzowie będą zawiedzeni

Źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News