Ostatni wywiad Strzeleckiego wywołuje płacz. Jego głos i twarz ogromnie się zmieniły

Ostatni wywiad Strzeleckiego wywołuje płacz. Jego głos i twarz ogromnie się zmieniły Źródło: Facebook.com BadzmyRazem.TVP

Andrzej Strzelecki zmarł 17 lipca 2020 roku, informacje o jego odejściu potwierdziła córka. Niedługo przed śmiercią aktor udzielił ostatniego wywiadu, ciężko powstrzymać łzy, patrząc na walczącego ze śmiertelną chorobą artystę.

Andrzej Strzelecki na początku czerwca br. ujawnił, że zmaga się ze śmiertelną chorobą. Jego córka prosiła o pomoc w zbiórce pieniędzy na leczenie lubianego aktora. Niestety, 17 lipca 2020 roku gwiazdor zmarł. Tuż przed odejściem udzielił wzruszającego wywiadu.

Andrzej Strzelecki przegrał walkę z nowotworem, aktor zmarł w wieku 68 lat

O śmierci lubianego aktora poinformował Polsat News, a smutne doniesienia potwierdziła jego córka. Zaledwie miesiąc wcześniej Andrzej Strzelecki udzielił niezwykle wzruszającego wywiadu, w którym ujawnił, że wykryto u niego nieoperacyjnego raka płuc i oskrzeli. Aktor nie chciał się jednak poddać, dowiedział się, że niedawno na rynek w Stanach Zjednoczonych wprowadzono lek na tę samą mutację choroby z którą się zmaga. 

– Czy to nie jest szczęście? Mam nadzieję, że i tym razem mnie nie opuści – mówił Andrzej Strzelecki w  wywiadzie dla "Bądźmy Razem. TVP".

Aktor znany był polskim widzom przeze wszystkim z roli doktora Tadeusza Koziełły-Kozłowskiego w serialu "Klan". Artysta był również wykładowcą akademickim oraz wieloletnim rektorem Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Wychował wiele pokoleń przyszłych adeptów sztuki aktorskiej. 

– W aktorstwie najfajniejsze jest to, że człowiek może przez chwilę żyć jakimś innym życiem. Ja jestem w sytuacji w tej chwili takiej, gdzie przestaję być sobą i nie mam na to wpływu. Ten czynnik zewnętrzny to jest choroba, która mnie dorwała – wyznał w ostatnim wywiadzie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Andrzej Strzelecki tuż przed śmiercią udzielił wzruszającego wywiadu

Fani rzeczywiście mogli zaobserwować wielką zmianę w wyglądzie oraz głosie artysty. Gwiazdor znacznie schudł, wyglądał na słabego, a jego świszczący głos pokazywał, z jak wielkim trudem łapie każdy kolejny oddech. Oglądając i słuchając ostatniego wywiadu z artystą, ciężko powstrzymać łzy.

Dzisiaj grzeje: 1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
2. Majdan przekazał nagłą wiadomość o małym Heniu. Wielu fanów rozbitych
3. Ponad 200 osób wysłanych na kwarantannę. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce

Na koniec rozmowy Andrzej Strzelecki ze wzruszeniem podziękował kolegom z branży, którzy tłumnie zaangażowali się zbieranie pieniędzy na jego terapię. Aktor na leczenie potrzebował aż 1,5 miliona zł.

– Jestem bardzo wdzięczny koleżankom, kolegom ze środowiska, że się w tak fantastyczny sposób zjednoczyli. Bardzo Wam dziękuję! – mówił poruszony Andrzej Strzelecki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Adam Małysz pilnie zaapelował do wszystkich Polaków. Chodzi o sprawę życia i zdrowia
  2. Wizje Jackowskiego są straszne. Ale widok jego kuchni onieśmiela, klasa sama w sobie
  3. Koszmar, wiemy, którzy konkretnie emeryci mają stracić część pieniędzy. Wypłynęły szczegóły dotyczące tzw. czternastki
  4. Bardzo ważna wiadomość dla posiadaczy kart bankomatowych. Ogromna zmiana
  5. Zagrożenie jest bardzo duże, służby są w gotowości. Wizja jest druzgocąca
  6. GIS pilnie wycofuje olej. Pod żadnym pozorem go nie spożywaj, może być niebezpieczny

Źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News