Wszystko stało się jasne. Media obiegła wiadomość o pogrzebie Andrzeja Strzeleckiego

Wszystko stało się jasne. Media obiegła wiadomość o pogrzebie Andrzeja Strzeleckiego Źródło: Andrzej Strzelecki 2/Ja Fryta/Wikipedia/creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/deed.en

Andrzej Strzelecki zmarł 17 lipca nad ranem. Dramatyczną wiadomość potwierdziła w mediach jego córka, Joanna. Dziś media obiegła wiadomość o pogrzebie aktora. Wiadomo już, kiedy i gdzie się odbędzie.

Wiadomość o śmierci aktora wstrząsnęła Polakami. Andrzej Strzelecki odszedł 17 lipca przed 6. rano we własnym domu, otoczony rodziną. Aktor zmarł w wieku 68 lat. W mediach pojawiła się już wiadomość, kiedy odbędzie się pogrzeb uwielbianego przez widzów polskiej telewizji aktora. 

Andrzej Strzelecki nie żyje. Aktor przegrał walkę z rakiem 

Andrzej Strzelecki na początku czerwca przekazał, że zmaga się z nieoperacyjnym rakiem płuc i oskrzeli. W sieci zamieścił dramatyczny apel o pomoc w zbiórce pieniędzy na innowacyjny lek ze Stanów Zjednoczonych, który miał być dla niego ostatnią szansą. Niestety, pomimo zapowiedzianego wsparcia Ministerstwa Zdrowia, aktor nie doczekał się pomocy. 

W pomoc w leczeniu aktora zaangażowali się nie tylko Polacy wpłacający pieniądze na prowadzoną w sieci zbiórkę, ale także przedstawiciele polskiego show-biznesu, którzy natychmiast zaplanowali koncerty charytatywne, by wspomóc swojego przyjaciela. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kiedy Andrzej Strzelecki zostanie pochowany?

Córka Andrzeja Strzeleckiego przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych informacje na temat pogrzebu taty. Polski aktor zostanie pochowany już w najbliższy piątek. Pożegnanie rozpocznie się o godzinie 14:00 w Domu Przedpogrzebowym na cmentarzu powązkowskim w Warszawie. Po czym trumna zostanie złożona w grobie na cmentarzu na Powązkach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Śmierć przyszła nieubłaganie, nie żyje zasłużony Polak

2. Gigantyczne kary za brak maseczek. Osoby wybierające się do Francji powinny uważać

Pod nekrologiem zamieszczonym przez córkę aktora znalazło się wiele komentarzy, w których internauci przekazują słowa wsparcia dla całej rodziny pogrążonej w żałobie po śmierci ukochanego męża i ojca. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Patogwiazda Fame MMA podbiła serca mężczyzn. Marta Linkiewicz wygląda zupełnie inaczej, odebrało nam mowę (FOTO)
  2. Skandal w Lublinie. 7-letnia dziewczynka znęcała się nad szczeniakiem
  3. Ujawniono prawdę o pierwszej żonie Kurskiego. Wiele osób dowiedziało się dopiero po rozwodzie
  4. 700 polskich dzieci w niebezpieczeństwie. Napłynęła niepokojąca wiadomość, liczy się każda godzina
  5. Wiadomość najwyższej wagi z Ministerstwa Zdrowia. Polacy muszą zrobić jedną rzecz, inaczej mogą słono zapłacić
  6. Wrócą wszystkie niedziele handlowe? Nowy pomysł na walkę z kryzysem

Źródło: SE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News