40 lat temu Strzeleckiego spotkała tragedia, ledwo się podniósł. Nie wszyscy wiedzą, co się wtedy wydarzyło

40 lat temu Strzeleckiego spotkała tragedia, ledwo się podniósł. Nie wszyscy wiedzą, co się wtedy wydarzyło Źródło: TRICOLORS/East News

Andrzej Strzelecki odszedł 17 lipca, pogrążając w wielkim smutku cały polski show-biznes. Wiele aktorów i aktorek niebywale ciężko przeżyło wiadomość, że ich przyjaciela nie ma już między nimi. Niestety, nowotwór oskrzeli i płuc pokonał aktora, zanim miał szansę uzyskać pomoc w postaci innowacyjnego leku ze Stanów Zjednoczonych.

Andrzej Strzelecki w wywiadach, na które się decydował przez lata, rzadko opowiadał o swoim życiu osobistym i uczuciowym. Jego pierwszą żoną była Ewa Czarniecka, z którą ma córkę Joannę. Drugi raz stanął na ślubnym kobiercu razem z Joanną Pałucką, którą poznał w teatrze. Ich miłość trwała do ostatnich dni aktora. 

Pierwsza prawdziwa miłość. Andrzej Strzelecki przeżył ciężkie chwile 40 lat temu

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że przed poznaniem obu żon, Andrzej Strzelecki spotkał swoją pierwszą prawdziwą miłość, Annę Szczepaniak. Para poznała się w szkole aktorskiej. Anna Szczepaniak była jedną z najbardziej przebojowych kobiet, jaką spotkał w swoim życiu, była jego zupełnym przeciwieństwem. Andrzej Strzelecki był na tyle zakochany, że szybko poprosił ukochaną o rękę.

Niestety, ich wspólne szczęście nie trwało długo. Para rozstała się, gdy Anna Szczepaniak poznała Andrzeja Antkowiaka, z którym pracowała w Teatrze Polskim. Aktor był wtedy żonaty, a na domiar złego zmagał się z alkoholizmem. Pewnego dnia Andrzej Antkowiak rzucił pracę i wyjechał. Zakochana w nim Anna Szczepaniak pojechała razem z nim. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Andrzej Strzelecki przeżył śmierć pierwszej ukochanej 

Anna i Andrzej nie cieszyli się długo swoją miłością. Aktor nagle trafił do szpitala po pobiciu, a kilka dni później zmarł. Oficjalną przyczyną śmierci był tętniak mózgu. Ukochana Strzeleckiego nie mogła pogodzić się ze stratą Andrzeja Antkowiaka. Po 40 dniach od śmierci Andrzeja skoczyła z okna. Zginęła na miejscu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się już tej nocy

2. Koszmar rodziny Stuhrów. Syn aktora otrzymuje straszne wiadomości

Andrzej Strzelecki w momencie śmierci swojej pierwszej miłości miał 28 lat. Publicznie nigdy nie wypowiedział się na temat samobójstwa ukochanej. Aktor nie chciał komentować zdarzenia ze względu na dobro rodziny Anny Szczepaniak. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Justyna Żyła odpowiedziała na mocny wpis męża. Szybko usunęła swoją wiadomość, ale w internecie nic nie ginie
  2. Bezdomna kobieta poprosiła Zbigniewa Wodeckiego o jedzenie. Nieprawdopodobny gest artysty poruszy każdego
  3. Janusz Palikot przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje, choroba zwyciężyła
  4. Krystyna Pawłowicz publicznie prosi o pomoc. Smutny wpis, liczy się każdy gest
  5. Nie będzie już tak łatwo zarejestrować się do lekarza. Większości ludzi nie będzie stać?
  6. Cezary Żak i Katarzyna Żak rozwodzą się? Jest oficjalne oświadczenie aktora

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News