Ujawniono, co Andrzej Strzelecki zrobił tuż przed śmiercią. Trudno powstrzymać wzruszenie

Ujawniono, co Andrzej Strzelecki zrobił tuż przed śmiercią. Trudno powstrzymać wzruszenie Źródło: TRICOLORS/East News

Smutna wiadomość obiegła wczoraj media w całym kraju. Andrzej Strzelecki nie żyje. Dziś na jaw wyszło, czym zajmował się przed śmiercią. Ciężko powstrzymać wzruszenie, gdy słyszy się coś równie pięknego.

Andrzej Strzelecki zaledwie przed miesiącem poinformował wszystkich, że lekarze zdiagnozowali u niego raka płuc i oskrzeli. Znany aktor nie mógł zostać operowany, ale zwrócił się do Polaków, by wsparli go w walce z chorobą, przekazując pieniądze za zbiórkę na zakup innowacyjnego leku ze Stanów Zjednoczonych. 

Andrzej Strzelecki nie żyje. Choroba wygrała

Niestety, Andrzej Strzelecki nie doczekał się leku. W ostatnich dniach nawet Ministerstwo Zdrowia zapowiedziało, że włączy się w pomoc, by szybciej sprowadzić lek z zagranicy. Zbiórka pieniężna rosła i wydawało się, że pomoc jest już na wyciągnięcie ręki, jednak wczoraj przed południem pojawiła się wiadomość córki aktora, Joanny. Kobieta poinformowała, że jej tata nie żyje. 

Krótko po śmierci Andrzeja Strzeleckiego pojawiła się kolejna wiadomość od jego córki. Pogrążona w żałobie zdradziła, czym zajmował się jej ojciec przed śmiercią. Dziś już wszystko stało się jasne. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Andrzej Strzelecki przed śmiercią zdobył się na piękny gest

- Kochani, przyjdzie taki dzień, że każdy będzie chciał znać Karolinę Piwosz - a ja już ją znam. Karolina, dziękuje za piękne wykonanie piosenki Taty i Marka. Jesteś cudowna - napisała córka Strzeleckiego w mediach społecznościowych. 

Okazało się, że Andrzej Strzelecki przed śmiercią napisał piosenkę "Zapalniczka" dla studentki warszawskiej Akademii Teatralnej Karolinie Piwosz. Dziś w sieci można już wysłuchać wzruszającego utworu, do którego muzykę skomponował Marek Stefankiewicz. 

Dzisiaj grzeje: 1. Skandal po kolejnym ślubie kościelnym Kurskiego. Opublikowano ostre oświadczenie

2. Ważny alert IMGW. Zagrożonych sześć województw

- Profesorze, zawsze pozostanie Pan w naszych sercach.... Moja piosenka z egzaminu piosenki aktorskiej "Torebka" u prof. Andrzeja Strzeleckiego, który specjalnie napisał tekst do tej piosenki tuż przed chorobą - napisała Karolina Piwosz, żegnając swojego profesora. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Lewandowska zdradziła swój wielki, kulinarny sekret. Przepyszna pomidorowa, prawdziwa symfonia smaku
  2. Bezdomna kobieta poprosiła Zbigniewa Wodeckiego o jedzenie. Nieprawdopodobny gest artysty poruszy każdego
  3. Nie żyje aktorka seriali na TVP i TVN. Wiadomość gruchnęła nagle, smutne
  4. Jacek Kurski wziął kolejny ślub kościelny. Czego mu życzycie na nowej drodze życia?
  5. Gwiazda TVN błaga publicznie o pomoc. Liczy się każdy gest
  6. Nie żyje aktorka znana z seriali na TVP i TVN. Wszyscy ją podziwialiśmy, fani wstrząśnięci

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News