Andrzej Strzelecki poważnie chory. Gwiazdy organizują koncert dla aktora

Andrzej Strzelecki poważnie chory. Gwiazdy organizują koncert dla aktora Źródło: TRICOLORS/East News

Andrzej Strzelecki w wywiadzie poinformował o bardzo poważnej chorobie. Jedyną szansą dla aktora jest bardzo droga operacja w Stanach Zjednoczonych. Może ona kosztować nawet pół miliona. Popularne gwiazdy włączają się w pomoc - organizują zbiórkę oraz koncert charytatywny.

Andrzej Strzelecki poinformował, że cierpi na bardzo poważny nowotwór. Ten znakomity polski aktor telewizyjny i teatralny, znany między innymi z serialu Telewizji Polskie "Klan" zmaga się z nieoperacyjnym rakiem płuc i krtani. Jedyną nadzieją na uratowanie zdrowia i życia mężczyzny jest bardzo kosztowna operacja, którą przeprowadza się w USA. Gwizdy tłumnie ruszyły z pomocą, w sprawę zaangażowała się między innymi Barbara Kurdej-Szatan.

Dotychczas o stanie zdrowia aktora informowali jego bliscy. W ostatnich dniach Andrzej Strzelecki udzielił jednak wywiadu w programie "Bądźmy razem. TVP."

- Okazało się, że 6 maja na rynek amerykański wprowadzono lek dokładnie na tę mutację mojej choroby, tego mojego genu. Czy to nie jest szczęście? Mam nadzieję, że i tym razem też mnie nie opuści - powiedział przed kamerami.

Andrzej Strzelecki otrzymuje wsparcie od artystów

Znane gwiazdy zaoferowały swoją pomoc. Szykuje się niesamowity koncert na cześć Strzeleckiego. Już wkrótce zobaczymy na jednej scenie takie osoby jak: Kayah, Michała Bajora, Piotra Machalicę, Wiktora Zborowskiego, Magdę Umer, Krzysztofa Tyńca, Olgę Szomańską, Dariusza Kordka czy Nataszę Urbańską. Oczywiście pojawi się także zespół gospodarzy koncertu, czyli aktorzy warszawskiego teatru Studio Buffo. Wszystko za sprawą Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy.

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Aktor i kompozytor, artyści którzy od lat związani są ze Studiem Buffo, odpowiadają za organizację koncertu, podczas którego będą zbierane fundusze na leczenie Andrzeja Strzeleckiego. W akcję włączyły się także osoby związane z warszawską Akademią Teatralną, której Strzelecki przez wiele lat był rektorem.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka została wykorzystana przez 4 chłopaków. Po 2 latach jej mama zagląda do łazienki i odkrywa przerażającą prawdę
2. Ministerstwo Zdrowia ujawniło plan dla uczniów na następny rok. Wielu rodziców jest oburzonych

Podczas koncertu odbędzie się licytacja obrazów, rzeźb, a także osobistych gadżetów należących do znanych artystów. Koncert charytatywny odbędzie się już 26 czerwca w warszawskim Studio Buffo o 20.00.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ocet pomoże błyskawicznie pozbyć się mszyc z ogrodu. Znamy przepis na piorunująco skuteczną domową miksturę
  2. Anna Lewandowska skompromitowała się na Instagramie. Co za wpadka, Robert nie będzie zadowolony
  3. Tata zamknął córkę w samochodzie i poszedł do pracy. Wrócił po 7 godzinach, niestety było już za późno
  4. Na jaw wyszła porażająca prawda o pogrzebie Jerzego Pilcha. Żałobnicy o niczym nie mieli pojęcia
  5. Gessler nie wytrzymała, nie mogła dłużej milczeć. Wydała pilny apel
  6. Koronawirus na weselu w Olsztynie. Najgorszy scenariusz właśnie się sprawdził

Źródło: Plotek/TeleMagazyn 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News