Piaseczny pokazał zdjęcia ze ślubu! Kim jest panna młoda?!

Piaseczny pokazał zdjęcia ze ślubu! Kim jest panna młoda?!

Andrzej Piaseczny zszokował opinię publiczną. Media obiegło zdjęcie ślubne z nim i panną młodą. Wszyscy ci, którzy podejrzewają popularnego Piaska o homoseksualizm zastanawiają się, o co w tym wszystkim chodzi. Sprawę wyjaśnia sam muzyk.

Andrzej Piaseczny wrzucił na swoje kontro w serwisie Instagram zdjęcie w odświętnym stroju. Stoi u boku panny młodej, sam jest ubrany we frak. Wszystko wskazuje na to, że to zdjęcie ślubne. Kim zatem jest panna młoda?

Andrzej Piaseczny wrzuca zdjęcie ze ślubu

Wątpliwości rozwiewa natychmiast sam Piasek, który zdjęcie na Instagramie opisał. Okazuje się, że to nie wybranka jego serca i nie jego ślub. Na zdjęciu widać Piaska i jego... siostrę. - Dzisiaj zaprowadziłem do ołtarza moją najukochańszą siostrę Basię. Basia, Stephen, I love you more than anything in this world [Basia, Stephen, kocham was bardziej, niż cokolwiek na świecie - red.]!!! Pięknie dziękujemy Malwinie Wędzikowskiej za projekt zjawiskowej sukni i fraka - opisał zdjęcie wokalista. Sprawa jest już zatem jasna. W sukni ślubnej widzimy Barbarę Piaseczną w towarzystwie swojego brata, który pełnił niezwykle ważną rolę podczas ceremonii. Zgodnie ze starą tradycją zaprowadził ją do ołtarza. Zazwyczaj jest prerogatywa ojca, jednak tata Piaska zmarł na raka, gdy muzyk był jeszcze na studiach.

Kim jest panna młoda? Z kim wzięła ślub?

Barbara Piaseczna jest młodszą siostrą Andrzeja Piasecznego. Ślub, który odbył się w słonecznej Toskanii, miał miejsce 16 maja. Wybrankiem panny młodej jest jej wieloletni partner, Brytyjczyk Stephen. Są ze sobą już od 10 lat. Do ślubu parę młodą powiózł uroczy biały fiat 500. Zarówno panna młoda, jak i jej brat, który prowadził ją do ślubu, ubrani byli w stylizacje zaprojektowane przez Malwinę Wędzikowską. Wszyscy internauci, którzy zobaczyli zdjęcie wrzucone przez artystę, zachwyceni są kreacjami i serdecznie gratulują młodej parze. Nie kryją także zaskoczenia i przyznają, że dali się zwieść, przekonani, że to ślub samego Piaska. Do gratulacji dołączamy się także i my. Andrzej Piaseczny Andrzej Piaseczny Andrzej Piaseczny fot. instagram.com/andrzejpiaseczny_official Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Legendarny muzyk nie żyje. Przegrał z rakiem
  2. Zaczęli strzelać do znanego muzyka. Nie żyje
  3. Dramat muzyka. Nie żyje jego żona, został sam z dzieckiem
Źródło: lelum.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News