Widzowie The Voice Senior osłupieli. Andrzej Piaseczny wparował nagle na scenę i dokonał największego wyznania

Widzowie The Voice Senior osłupieli. Andrzej Piaseczny wparował nagle na scenę i dokonał największego wyznania Źródło: instagram

Andrzej Piaseczny wszedł na scenę i wypowiedział jedne z najważniejszych słów. Widzowie zgromadzeni w studio nie ukrywali zaskoczenia, tak samo, jak uczestniczki, które stały obok muzyka. Słowa Piasecznego przejdą do historii tego programu.

Andrzej Piaseczny zaskoczył wszystkich widów wyznaniem, które złożył na scenie programu "The Voice Senior". Właśnie trwa wielki finał, a muzyk sprawia, że emocje wszystkich widzów zmieniają się w ułamku sekundy. Nikt nie spodziewał się, że jeden z jurorów wypowie kiedykolwiek takie słowa. 

Andrzej Piaseczny wbiegł na scenę i dokonał największego wyznania 

Urszula Dudziak, jako ostatnia z jurorów decydowała, kto z jej drużyny przejdzie do ścisłego finału. Gwiazda polskiej sceny muzycznej, miała przed sobą niebywale ciężkie zadanie. W jej drużynie śpiewały Siostry Szydłowskie i Waldemar Wiśniewski. Jurorka nie mogła się zdecydować, kiedy nieoczekiwanie na scenę wbiegł Andrzej Piaseczny. 

Muzyk, który już wybrał, kto z jego uczestników zaśpiewa w ścisłym finale pierwszej edycji programu "The Voice Senior" chciał ułatwić zadanie Urszuli Dudziak i właśnie wtedy złożył najważniejsze wyznanie w historii telewizji. 

Andrzej Piaseczny zaskakuje widzów swoimi słowami 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Andrzej Piaseczny stanął obok Sióstr Szydłowskich i Waldemara Wiśniewskiego po czym wypowiedział słowa, które wprawiły wszystkich w osłupienie. Polski piosenkarz oficjalnie przyznał, że popełnił największy błąd, którym było to, że nie odwrócił swojego fotela, by dać szansę w programie dla Sióstr Szydłowskich. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają
2. Co najmniej 90 osób nie żyje, w tym wielu uczniów. Ofiar może być znacznie więcej, tragiczne informacje z zagranicy

Zdaniem Piasecznego trio ma największe szanse na wygraną programu. Przekazał także kobietom, że bardzo chciałby z nimi kiedyś zaśpiewać, co byłoby dla niego wielkim zaszczytem. Siostry Szydłowskie były wzruszone słowami jurora. W ostateczności to właśnie one przeszły do ścisłego finału programu "The Voice Senior". Teraz to widzowie zadecydują, o tym, kto wygra. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Paznokcie mogą wiele powiedzieć o naszym zdrowiu. Zmiana ich wyglądu może świadczyć o poważnych chorobach
  2. Nie żyje mężczyzna, który uratował życie młodym piłkarzom. Zmarł po długiej walce z chorobą
  3. Widzowie The Voice Senior osłupieli. Andrzej Piaseczny wparował nagle na scenę i dokonał największego wyznania
  4. Uratowała mu życie, a on stracił dla niej głowę. Malitowski zaskoczył wyznaniem pod gorącym zdjęciem młodej partnerki
  5. Weterynarz zajrzał do pyska psa i oniemiał. Wyciągnął przedmiot, który tkwił tam przez kilka lat

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News