Andrzej Piaseczny przekazał radosną nowinę. Z całego serca gratulujemy!

Andrzej Piaseczny przekazał radosną nowinę. Z całego serca gratulujemy! Źródło: youtube.com/ Festival Group

Andrzej Piaseczny wyjawił coś, o czym nie zwykł mówić. Popularny piosenkarz, który rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, postanowił przedstawić kilka interesujących szczegółów na temat ogromnych zmian, które go czekają. Takich słów ze strony wokalisty nikt nie mógł się spodziewać.

Andrzej Piaseczny udzielił bardzo osobistego wywiadu. Piosenkarz, który trzyma się zwykle z daleka od mediów, zrobił ostatnimi czasy wyjątek i przedstawił kilka nieznanych szczegółów dotyczących jego życia osobistego. Okazuje się, że artysta skrył przed fanami bardzo szczęśliwą nowinę. Te słowa mogą oznaczać, że w życiu wokalisty doszło do naprawdę wielu, pozytywnych zmian.

Andrzej Piaseczny unikał mediów. Czemu piosenkarz nie opowiadał o życiu prywatnym?

Mimo że Piaseczny po dziś pozostaje jednym z najpopularniejszych polskich artystów, to informacji o jego życiu prywatnym ze świecą szukać. Muzyk w trakcie jednego ze swoich ostatnich wywiadów wyznał, że ukrywanie szczegółów życia poza scenicznego nie było złośliwością względem mediów, ale potrzebą prywatności.

- Wolałbym nie myśleć o sobie jako o celebrycie. To słowo ma dla mnie negatywny wydźwięk. Jestem rozpoznawalny, ale jestem muzykiem, piosenkarzem. Nie interesuje mnie takie bulwarowe pokazywanie się w mediach - mówi Piaseczny

Mimo zapewnień o braku celebryckiego podejścia do kariery, artysta przedstawił jeden, intrygujący szczegół dotyczący życia prywatnego. Fani Andrzeja Piasecznego, którzy od lat snuli domysły, będą z pewnością zachwyceni tą radosną nowiną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piaseczny przerywa milczenie. Wielkie zmiany w życiu artysty

Spekulacje na temat stanu cywilnego i potencjalnej partnerki Piasecznego od lat były tematem plotek, które były ucinane przez samego piosenkarza. Okazuje się jednak, że artysta ma do przekazania radosną nowinę - jest w szczęśliwej relacji. Nie wyklucza również, że nastanie dzień, w którym pochwali się swoją miłością w mediach i przed fanami.

Dzisiaj grzeje: 1. Matka jechała pociągiem z chorym synkiem. Nagle podszedł do niej mężczyzna i położył jej na kolanach kartkę
2. Już nie ma wątpliwości. W nocy zapadła decyzja w sprawie Pawła Królikowskiego, ogromnie współczujemy rodzinie

- Nie jestem samotny, tworzę relację, może kiedyś będę chciał z nią wyjść do świata, nie wykluczam tego - mówi były gwiazdor serialu Złotopolscy.

Jak widać, w życiu piosenkarza doszło do bardzo szczęśliwych wydarzeń, a fani już teraz spekulują kim może być osoba, w której zakochał się były juror The Voice of Poland. Fani z pewnością już nie mogą się doczekać, aż zobaczą jego ukochaną, jednak wiadomość, że jego życie prywatne kwitnie, wywołała u nich bez wątpienia wielką radość w tym świątecznym czasie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kompot z suszu powinniśmy pić również w inne dni w roku. Tradycyjny napój pełen zdrowych składników
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Tragiczne wydarzenia w życiu Kipiel-Sztuki. Halinka z "Kiepskich" trzykrotnie przeżyła koszmar
  4. Kultowy polski reżyser zmarł w Wigilię w wieku 61-lat. Choroba, z którą przegrał, może dotknąć każdego mężczyznę
  5. Bohdan Smoleń nie żyje już od 3 lat. Mało kto wie, jak bolesne słowa wypowiedział nad jego trumną Zenon Laskowik

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News