Większość widzów "The Voice Senior" nie miała pojęcia. Mama Andrzeja Piasecznego wyznała poruszający sekret

Większość widzów "The Voice Senior" nie miała pojęcia. Mama Andrzeja Piasecznego wyznała poruszający sekret Źródło: YouTube / The Voice of Poland

Andrzej Piaseczny nie do końca chwalił się sekretem, który wyjawiła jego mama. Wokalista zdobył nowych fanów, dzięki udziale w nowym programie Telewizji Polskiej. Widzowie "The Voice Senior" nie mieli pojęcia o sekretach jurora.

Andrzej Piaseczny już dłużej nie będzie ukrywał swojego sekretu. Widzowie programu "The Voice Senior" nie mieli pojęcia o tym, co ujawniła jego mama. Wielbiciele wokalisty są zaskoczeni szczerym wyznaniem, jej słowa rzucają nowe światło na postać popularnego artysty.

Mama gwiazdora wyznała sekret syna

Andrzej Piaseczny przypomniał o sobie fanom, zostając jurorem w nowym programie TVP "The Voice Senior". Matka wokalisty ujawniła niedawno sekret sławnego syna. Niewielu wielbicieli mężczyzny o tym wiedziało, są bardzo zaskoczeni szczerością kobiety. Wiedzieli, że jest wyjątkowo utalentowanym artystą, a teraz dowiedzieli się, jakim jest synem.

- Czuję wielką dumę z osiągnięć i drogi życiowej obranej przez mojego syna. Bez obaw mogę powiedzieć, że jest profesjonalistą i wielkim artystą w swoim fachu. Najważniejsze jednak jest dla mnie, że jest dobrym człowiekiem, otwartym na innych ludzi, a w szczególności los potrzebujących jest mu zawsze bliski - wyznała mama Andrzeja Piasecznego.

Andrzej Piaseczny w oczach mamy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta wyznała, że bardzo kocha swojego syna i jest z niego wyjątkowo dumna. Zawsze może na niego liczyć, a Andrzej pomaga jej i dba, by podtrzymać ich bliską relację.

- Mojemu synowi najbardziej jestem wdzięczna za wsparcie i nieustanną pamięć. Wiem, że na wszystkie moje dzieci mogę zawsze liczyć. Ale faktem jest, że to Andrzej do mnie najczęściej dzwoni i codziennie stara się poświęcić mi choć chwilę. To dla mnie bardzo ważne wsparcie w troskach codziennego życia - dodała kobieta.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda. Zginął w wypadku, miał zaledwie 27 lat
2. Nie żyje legenda piłki nożnej. Grał w historycznym remisie Polaków na Wembley

To rzuca nowe światło na popularnego wokalistę. Wielbiciele są zachwyceni wyznaniem jego mamy, cieszą się że cechuję go nie tylko wielki talent, ale również dobre serce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiele osób wciąż nie rozumie, czym jest depresja. "Kto pije słodką herbatę i kawę, nie ma nigdy depresji"
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Prababcie miały świetny sposób, by pieczyste było soczyste. Wystarczy zrobić jedną ważną rzecz, a mięso będzie rozpływać się w ustach
  4. Kupiła i porównała kosmicznie drogi makowiec Gessler z ciastem z Biedronki. Niewiarygodne, czego zabrakło w droższym
  5. Kobieta dopiero w święta dowiedziała się, że została babcią. Nagrali jej reakcję, aż chce się płakać

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News