Morozowski wystąpił w kołnierzu ortopedycznym. Co się stało dziennikarzowi TVN?

Morozowski wystąpił w kołnierzu ortopedycznym. Co się stało dziennikarzowi TVN? Źródło:

Dziennikarz TVN, Andrzej Morozowski poprowadził ostatnie wydanie swojego programu w kołnierzu ortopedycznym. Co się stało prowadzącemu, że musi chodzić z tak specjalistycznym atrybutem?

Dziennikarz i publicysta, Andrzej Morozowski poprowadził poniedziałkowy odcinek "Tak jest" w kołnierzu ortopedycznym. Nikt nie wiedział, z jakiego powodu dziennikarz ma go na szyi. On sam, szybko rozwiał ciekawość widzów.

Andrzej Morozowski kontuzjowany?

Dziennikarz, wiedział że jego nietypowy element stroju przyciągnie uwagę widzów. Żeby nie stresować odbiorców swojego programu, zdecydował się na szybkie oraz szczere wyjaśnienie. Andrzej Morozowski, po standardowym przywitaniu powiedział, że jego kołnierz, nie jest efektem brutalizacji polityki, a operacji. Dziennikarz powiedział, że poddał się zabiegowi na dyskach kręgosłupa. Dziennikarz dodał, że widzowie będą musieli się przyzwyczaić do widoku kołnierza, gdyż będzie mu towarzyszył przez kilka najbliższych odcinków. Redaktor, może być zmuszony do noszenia kołnierza nawet przez miesiąc! Pierwszymi gośćmi, którzy zobaczyli prowadzącego w jego nowej odsłonie byli Jan Kanthak Piotr Guział, Marek Sowa, Dariusz Joński, prof. Andrzej Rychard oraz dr hab. Sławomir Sowiński. W odcinku rozmawiano między innymi o nadchodzących wyborach samorządowych.

Czy kołnierz utrudni prowadzenie programu?

Część z internautów, zastanawia się czy prowadzący nie powinien przejść na zwolnienie lekarskie i w spokoju wrócić do formy. Nie wiemy czy prowadzący to rozważał, jednak możemy być pewni, że redaktor sobie poradzi. Już w pierwszym odcinku pokazał, że mimo, iż nie jest w 100 procentach sprawny, to radzi sobie ze swoimi gośćmi. Dziennikarz prowadzi program "Tak jest" od wielu lat. Wcześniej, wraz z Tomaszem Sekielskim można go było zobaczyć w programie "Teraz my" na antenie TVN. Właśnie w ramach działalności tam, dziennikarze we wrześniu 2006 roku ujawnili początek jednej z największych afer taśmowych w Polsce. Internauci martwią się o prowadzącego. Wciąż utrzymują, że redaktor powinien pójść na zwolnienie zdrowotne. Wielu z nich życzy mu zdrowia, a my przyłączamy się do tych życzeń.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Pazura uległa nieszczęśliwemu wypadkowi. Fani zmartwieni
  2. Fanki serialu Przyjaciółki są przerażone. Uwielbiana bohaterka umrze na raka?
  3. Andrzej Duda dostanie cukrzycy. Ogórek tak mu przysłodziła, że aż zrobiło się...
Następny artykuł