Zniszczą Andrzejowi Morozowskiemu życie. Ujawnił, kim był jego ojciec

Zniszczą Andrzejowi Morozowskiemu życie. Ujawnił, kim był jego ojciec Źródło: fot. Youtube

Andrzej Morozowski jest znanym dziennikarzem TVN. Właśnie zdecydował się ujawnić, kim był jego ojciec. Ta decyzja prezentera znacząco wpłynie na jego karierę. Teraz wiele osób będzie chciało go zniszczyć.

Andrzej Morozowski przyznał się do tego, kim był jego ojciec. Sprawa jest na tyle kontrowersyjna, że teraz pozycja znanego dziennikarza TVN jest poważnie zagrożona, chcą go zniszczyć. Zdaniem Morozowskiego, Polacy powinni wiedzieć, kim byli rodzice osób publicznych. On w zupełności się tego nie wstydzi, chociaż ma świadomość, że wielu ludziom to, czym zajmował się jego ojciec nie będzie się podobało.

Andrzej Morozowski mówi o swoim ojcu

- Nigdy swojego pochodzenia nie ukrywałem, większość moich znajomych o nim wiedziała. Dla wielu ludzi to nie jest ważne - mówił publicznie Andrzej Morozowski. Potem dodał jeszcze więcej ciekawych rzeczy. - Dla jasności, mój ojciec też był przedwojennym komunistą. W przedwojennej Polsce, w systemie dzikiego kapitalizmu, oni wierzyli, że budują lepszy świat dla robotników. Byli poddani represjom. Gdy pojawiła się po wojnie taka możliwość, zaczęli budować nowe państwo. A co z tego wyszło, możemy dziś oceniać z perspektywy historii. Działacze Solidarności w 1989 r. też zaczęli budować nowe państwo. Jedni nadal je budują, inni się rozczarowali, a jeszcze inni uważają, że żyjemy pod okupacją - opowiadał dziennikarz, próbując wytłumaczyć postępowanie swojego ojca. Morozowski co prawda dodawał również, że jego dziadek walczył w AK, a ojciec zanim zaczął budować komunizm to brał udział w kampanii wrześniowej i był w armii Andersa. Nie od dziś wiadomo jednak, że w Polsce to może być za mało, by usprawiedliwić prawdę o pochodzeniu dziennikarza. Niewiele narodów aż tak alergicznie reaguje na słowo: "komunizm", jak my. Myślicie, że jego kariera chyli się ku końcowi? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. CENZURA! Wymazują polskie gwiazdy z mediów za to nagranie
  2. Wypadek Beaty Szydło! Chcą zniszczyć byłą premier
  3. Kaczyński ZMIAŻDŻONY! O tych słowach mówi już cała Polska
  4. Nie mają dla niej litości. Marta Kaczyńska zrównana z ziemią
  5. Beata Kozidrak w okropnym stanie. Śmierć brata zburzyła jej świat
Źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News