Andrzej Morozowski przeszedł ciężką operację! Fani dziennikarza zmartwieni

Andrzej Morozowski przeszedł ciężką operację! Fani dziennikarza zmartwieni Źródło: https://www.google.pl/search?q=andrzej+morozowski&tbm=isch&source=lnt&tbs=sur:fmc&sa=X&ved=0ahUKEwjj5OPfp8rdAhUCx4sKHUuvC_AQpwUIHg&biw=1366&bih=657&dpr=1#imgrc=TT_VqBbqEb-ewM:

Andrzej Morozowski, jeden z flagowych dziennikarzy TVN właśnie przeszedł ciężką operację. Program "Tak jest" prowadził w kołnierzu ortopedycznym. Fani mężczyzny pytali, co się stało. Teraz postanowił odpowiedzieć na pytanie zaniepokojonych telewidzów podczas nagrywania programu.

Andrzej Morozowski musiał się poddać operacji kręgosłupa, a kołnierz ortopedyczny jest efektem podtrzymania szyi po zabiegu. Od jakiegoś czasu prowadził program właśnie w tym kołnierzu, czym wzbudził niepokój swoich fanów. Podczas ostatniej emisji postanowił odpowiedzieć na pytania swoich miłośników i zapewnił, że nie jest to efekt polityki, a operacji.

Andrzej Morozowski po operacji. Czemu dziennikarz chodzi w kołnierzu ortopedycznym?

Jeden z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy TVN poddał się zabiegowi naprawy dysków kręgosłupa. Nie zamierzał jednak poddawać się rekonwalescencji w domu i wystąpił na wizji. O swoim stanie zdrowia po czasie poinformował zaniepokojonych fanów. Przyznał także, że czuje się dobrze i że nie ma powodów do zmartwień.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Program "Tak jest" produkowany przez TVN jest jednym z najchętniej oglądanych przez widzów. Dziennikarz, wraz z zaproszonymi do studia gośćmi, komentuje w nim bieżące sprawy polityczne oraz społeczne. Rozmawia także z widzami o ich spostrzeżeniach. Dla szerszego grona odbiorców jest przede wszystkim kojarzony z programem "Teraz My", który przez pięć lat prowadził z Tomaszem Sekielskim. Dziennikarze, w charyzmatycznym duecie, komentowali podczas nagrań bieżące sprawy polityczne. W 2006 roku wraz z Renatą Beger nagrali tajną kamerą przebieg rozmowy z członkami PiS, która zapoczątkowała aferę taśmową. Wydał trzy książki, na stałe współpracuje z TVN. Przez pewien czas był dziennikarzem "Teleexpressu" oraz Radia Zet. Brał także udział w produkcjach serialowych, gdzie grał... polityków! Andrzej Morozowski, który aktywnie uczestniczy w budowaniu opinii publicznej, nie zwalnia tempa. Nawet po skomplikowanej operacji zdecydował się dalej pracować. Nie wiadomo jednak, jak długo będzie nosił kołnierz ortopedyczny i czy postanowi jednak zostać w domu chociaż kilka dni.Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziennikarz upokorzył Meghan Markle! Okropne zarzuty
  2. Pozycja najsłynniejszego gwiazdora TVN jest mocno zagrożona. Zastąpią go kimś innym?
  3. Gwiazda TVN wpadła w szał na antenie! "Wy sobie jaja robicie"
Następny artykuł