Tego o Lepperze nie wiedzieliście. Przyjaciel nareszcie zabrał głos
Karol Zaborowski - 20 Lipca 2018

Tego o Lepperze nie wiedzieliście. Przyjaciel nareszcie zabrał głos

Andrzej Lepper aktualnie zajmuje media najczęściej w tematach związanych z jego śmiercią. Nie da się ukryć, że cała sprawa jest bardzo tajemnicza i wiele jej wątków daje więcej pytań niż odpowiedzi. Jednak tym razem zajmiemy się czymś innym, mianowicie wspomnieniami jednego z jego przyjaciół.

Jan Krzysztof Ardanowski jest ministrem rolnictwa, chociaż jak sam przyznaje, nie do końca czuje się politykiem. W wywiadzie dla "Super Expressu" minister wspomina o swojej przeszłości, działalności politycznej, jak i społecznej oraz wypowiada się o założycielu Samoobrony. Andrzej Lepper w jego wypowiedzi ukazany został ze strony, której większość z nas nie znała.

Andrzej Lepper, jakiego nie znaliśmy

Andrzej Lepper przez większość osób został zapamiętany przez pryzmat swoich ostatnich działań, gdzie natrafił na trop ogromnej afery, którą chciał przedstawić opinii publicznej. Przy okazji straszył wielu wpływowych polityków i nie tylko. Według wielu jego zwolenników właśnie taka zuchwałość doprowadziła do jego śmierci. Jednak jego współpracownicy poznali go jako kogoś zupełnie innego. Wizerunek wojownika i nieugiętego polityka zastąpił obraz wyrozumiałego i pełnego szacunku mężczyzny.Kiedy Andrzej Lepper był przewodniczącym resortu rolnictwa, to Ardanowski pełnił funkcję wiceministra. Dzięki temu udało mu się bardzo dobrze poznać swojego przełożonego, a wręcz się z nim zaprzyjaźnić. Jak sam mówi, nigdy nie widział w Lepperze zła i absolutnie go nie potępiał. - Kiedyś przyszedł i powiedział do mnie "Krzysztof, Ty się bardziej ode mnie znasz na rolnictwie, więc nie będę wchodził w zakres twojej odpowiedzialności". To oznaczało szacunek, którego wielu brakuje - wspomina Ardanowski. Wspomnienia ministra pokazują, jak bardzo obraz Andrzeja Leppera widziany oczami jego współpracowników różni się od tego, jak pokazywały go media. Bez wątpienia nie znaliśmy go od tej strony.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
marek_papala10 niewyjaśnionych śmierci w III RP [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Lech_Walesa_ITB_2011Największe upadki w polskiej polityce [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
żródło: se.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News