Horror Leppera wraca po latach! Samoobrona nie zamierza odpuścić
Wiadomości Pikio - 5 Sierpnia 2018

Horror Leppera wraca po latach! Samoobrona nie zamierza odpuścić

Andrzej Lepper zmarł 5 sierpnia 2011 roku. Według oficjalnej wersji zdarzeń polityk popełnił samobójstwo, jednak do dziś nie wszyscy wybory wierzą, że działacz mógł sam odebrać sobie życie. Kontrowersyjny temat powrócił w 7. rocznicę odejścia Leppera, którą w jego rodzinnych stronach spędziło wielu przedstawicieli Samoobrony.

Lepper był naprawdę wpływowym politykiem, który pełnił funkcję wicepremiera, ale także ministra rolnictwa i rozwoju wsi. Jego nagła śmierć wstrząsnęła więc obywatelami, którym trudno było uwierzyć w samobójstwo działacza.

Czy Andrzeja Leppera zamordowano? Wyborcy wciąż nie są pewni

W 7. rocznicę odejścia Leppera temat ponownie nagłośnili członkowie Samoobrony, którzy wybrali się na cmentarz w miejscowości Krupy, aby złożyć na jego grobie kwiaty oraz się modlić. Co ciekawe, towarzyszył im nawet poseł Kukiz'15, Stefan Romecki, który opisał uroczystości na Facebooku. - Dzisiaj w miejscowości Krupy uczestniczyłem w mszy świętej na siódmej rocznicy śmierci Andrzeja Leppera, po mszy wszyscy przeszli na grób Andrzeja Leppera złożyć wiązanki i zapalić znicze. Przewodniczący Leszek Kuropatwiński powiedział o pomyśle budowy pomnika i realizacji programu. Zauważył i przywitał Posła z Klubu Kukiz‘15, za co podziękował, że to ważne dla nich. Obecna była Poseł Renata Beger oraz działacze "Samoobrony" - napisał Romecki.

Andrzej Lepper odszedł, Samoobrona będzie walczyć

Co ciekawe, Kuropatwiński ogłosił dziś także bardzo ważne plany na przyszłość Samoobrony. Poza przypomnieniem sprawy tajemniczej śmierci Leppera, nawiązał do tematu czysto politycznego. - Zawarliśmy koalicję z Wolnymi i Solidarnymi, mamy trzeciego koalicjanta, którego dziś jeszcze nie zdradzę, bo jeszcze jest parę dni, aby podpisać umowę i będziemy startować w takiej koalicji. Tak Wolni i Solidarni, jak i my jesteśmy partią prospołeczną, narodową i chcemy razem iść do tych wyborów - ogłosił szef Samoobrony.Andrzej Lepper Fot. Facebook/Stefan RomeckiAndrzej Lepper Fot. Facebook/Stefan RomeckiAndrzej Lepper Fot. Facebook/Stefan Romecki

ZOBACZ TAKŻE: Ksiądz broni festiwalu Owsiaka. Wierni nie dowierzają

ZOBACZ TAKŻE: Wałęsa w tarapatach! Kaczyński znalazł sposób jak go zniszczyć

ZOBACZ TAKŻE: Będzie skandal? Generał ujawnił, co naprawdę stało się w Smoleńsku

ZOBACZ TAKŻE: Twój pies cały czas sapie i płytko oddycha podczas upałów? To zły znak, może umrzeć

ZAMIANA
marek_papala10 niewyjaśnionych śmierci w III RP [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Te afery WSTRZĄSNĘŁY polską polityką!Te afery WSTRZĄSNĘŁY polską polityką!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News