Andrzej Lepper odebrał sobie życie 5 sierpnia 2011 roku. Pomimo upływu czasu nie wszyscy wierzą w oficjalną wersję zdarzeń, według której polityk miał popełnić samobójstwo. Do tego grona należy także była posłanka Samoobrony, Renata Beger.

Z okazji 7. rocznicy śmierci Leppera kwiaty na jego grobie złożyło wielu działaczy Samoobrony. Wśród nich znalazła się także Renata Beger, która pełniła funkcję parlamentarzystki z ramienia ugrupowania.

Jak zginął Andrzej Lepper?

Co ciekawe, była posłanka po latach zdecydowała się skomentować sprawę tajemniczego odejścia współpracownika. Jej słowa dla wielu obywateli okazały się naprawdę kontrowersyjne i zaskakujące.

– Byłam zszokowana, kiedy się dowiedziałam. Od samego początku mówiłam, że nie mógł odebrać sobie życia. Nigdy by tego nie zrobił. Jestem tego pewna na 100 proc. – wyznała Beger w wywiadzie dla portalu wpolityce.pl.

Beger szczerze o Lepperze

– Zawsze mówił, że tajemnice, które poznawał, musi jak najszybciej ujawniać, żeby zabezpieczyć swoje życie. Ciągle miał dokumenty potwierdzające to, co mówił. Może tym razem nie zdążył ich ujawnić – dodała także była posłanka, całkowicie podważając oficjalną wersję zdarzeń, które miały doprowadzić do śmierci Leppera.

– Najbardziej przykre jest to, że ludzie, którzy za życia go nie rozumieli, nie wierzyli mu, nie ufali, dzisiaj podchodzą do nas i mówią: szkoda, że nie ma Andrzeja, miał rację, wiele rzeczy, które mówił potwierdziły się. Mam ogromną nadzieję, że sprawa jego śmierci zostanie kiedyś wyjaśniona – stwierdziła ostatecznie Beger.

ZOBACZ TAKŻE: Półnagi Macierewicz na imprezie! Po sieci krąży szokujące nagranie

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdor Pink Floyd upokorzył Kaczyńskiego ze sceny! Dzieje się na koncercie w Gdańsku

ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński w końcu odchodzi z polityki?! O tych słowach mówi już cała Polska

ZOBACZ TAKŻE: Horror Leppera wraca po latach! Samoobrona nie zamierza odpuścić

Fot. YouTube/Publicystyka TVP
Andrzej Lepper
Fot. Wikipedia
Andrzej Lepper
Fot. Wikimedia Commons

Czy wierzysz w to, że Lepper popełnił samobójstwo?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

10 niewyjaśnionych śmierci w III RP [ZDJĘCIA]


Te afery WSTRZĄSNĘŁY polską polityką!