Widok grobu Andrzeja Leppera rozrywa serce!

Widok grobu Andrzeja Leppera rozrywa serce! Źródło: yt/Superstacja

Andrzej Lepper zmarł w sierpniu 2011 roku. Polityk został znaleziony martwy w swoim gabinecie w biurze partii. Jedni spekulowali, że samobójstwo spowodowane było burzą wokół jego sylwetki, inni - że został zamordowany. Po wielu latach wyborcy i sympatycy Samoobrony wciąż odwiedzają jego grób.

Andrzej Lepper wzbudzał mieszane uczucia wśród wyborców. Ostatnie miesiące przed śmiercią były dla niego trudne. Medialna burza, upadek polityczny i próby nacisku, które regularnie ujawniał, zmieniły jego życie w koszmar. Okazuje się, że o nieszczęśliwych zdarzeniach wciąż pamiętają wyborcy mężczyzny i masowo składają kwiaty na jego grobie. Ci sami przypominają, że nie wierzą w samobójstwo.

Czy Andrzej Lepper popełnił samobójstwo? Podzieleni wyborcy wciąż toczą walkę o prawdę

Przyjaciele polityka, którzy widzieli go na kilka dni przed śmiercią, nie wierzą, że sam się powiesił. Chociaż nagonka na polityka trwała miesiącami, on zdawał się wierzyć w powodzenie rozwiązania swoich problemów. Jednocześnie próbował dowieść prawdy i pokazać, że media i przeciwnicy polityczni się mylą. Bankructwo finansowe partii, wielotysięczne zadłużenie się, z którego nie potrafił wyjść, upadek polityczny, postępowania karne - to tylko kilka przyczyn samobójstwa, które wymieniali śledczy, prowadzący sprawę jego śmierci. Zgodnie z ich ustaleniami, mężczyzna miał depresję, która nieleczona - miała go pchnąć do samobójstwa. Ci, którzy byli blisko polityka zauważyli, że jego stan nie był na tyle zły, aby mógł zrobić sobie krzywdę. Jednocześnie zawiadamiali, że bardzo kochał swoją rodzinę i to ona była dla niego największą wartością. Starał się im poświęcać jak najwięcej czasu. Ponadto, przed śmiercią mężczyzny w mediach rozległa się burza. Andrzej Lepper jednocześnie informował o przebiegu spraw związanych z ukrytymi powiązaniami międzypartyjnymi. W jednym ze swoich wystąpień na mównicy sejmowej postanowił bezpośrednio skierować swoje oskarżenia wobec kilku istotnych polityków, którzy w jego ocenie, mieli nadużywać swojej władzy. Mężczyzna przez wiele lat ostrzegał, że Jarosław Kaczyński będzie chciał przejąć Trybunał Konstytucyjny. Mówił o próbie podporządkowania państwa wizjom konkretnych działaczy, a także ostrzegał przed służbami specjalnymi, które również miały być skrępowane decyzjami tychże. Po upadku politycznym, w Sejmie nie było dla niego miejsca. Mężczyzna odszedł w atmosferze skandalu. Chociaż prowadzone postępowanie zostało zakończone, a śmierć miała być spowodowana samobójstwem poprzez powieszenie, sympatycy mężczyzny wciąż nie wierzą w tę wersję. Część z głosów uzupełnia fora internetowe.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Zasługuje na przypominanie, bo zdawał sobie sprawę z ekonomicznej eksterminacji Polaków i za głoszenie tej prawdy zapłacił swoim życiem. Nadwiślańska demokracja wolnorynkowa jest skutecznym i humanitarnym sposobem degeneracji, sterylizacji i eksterminacji rodzaju ludzkiego - pisze jeden z mężczyzn o Andrzeju Lepperze. - Nie byłam zwolenniczką Samoobrony, ale odczuwam brak takiego polityka, jakim był Andrzej Lepper - pojawia się dalej. - Ktoś się bardzo bał Leppera. Ten prawdopodobnie otrzymał materiały, przez które pół sejmu poszłoby do więzienia. Na grobie polityka niezmiennie pojawiają się kwiaty i znicze. W ten sposób wyborcy Leppera oddają mu hołd.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zarobki Katarzyny Dowbor są SZOKUJĄCE. Wprawią was w osłupienie!
  2. Ile dzieci ma Pola Raksa? Szokujące informacje ujrzały światło dzienne
  3. Nie żyje młody ksiądz. Straszna śmierć
  4. Niepokojące słowa Jackowskiego. Pierwszy raz o SWOJEJ śmierci
  5. Skandaliczna decyzja prokuratury ws. śmierci Stachowiaka! Są zarzuty, ale nie dla policjantów
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News