Andrzej Lepper wspominany przez przyjaciółkę
Wikipedia/Ryszard Hołubowicz
Agata Karczewska - 7 Sierpnia 2019

Wstrząsające oświadczenie przyjaciółki Leppera. Zamierza ujawnić całą prawdę o jego śmierci

Andrzej Lepper zmarł samobójczą śmiercią w 2011 roku. Wokół okoliczności tego wydarzenia pojawiło się przez lata wiele spekulacji. Przyjaciółka polityka wydała właśnie wstrząsające oświadczenie.

Andrzej Lepper odebrał sobie życie 5 sierpnia 2011 roku. Jednak nie wszyscy wierzą w taką wersję wydarzeń, a spekulacji dotyczących śmierci polityka przybywa z biegiem lat. Przyjaciółka lidera Samoobrony zdobyła się właśnie na wstrząsające oświadczenie. Głośno wypowiedziała co sądzi o tej tajemniczej sprawie.

Andrzej Lepper nie popełnił samobójstwa?

Andrzej Lepper był prawdziwym liderem rolników, który doprowadził do tego, że wreszcie ta grupa społeczna została wysłuchana w Sejmie. Niedawno z okazji rocznicy śmierci polityka organizowana była wielka impreza połączona z mszą świętą w jego intencji.

Kobieta spojrzała na zwłokiPracownica zakładu pogrzebowego spojrzała na ciało kobiety i oniemiała. Reanimacja trwała 40 minut, szczegóły ścinają z nógCzytaj dalej

Teraz przyjaciółka Lepper i była posłanka, Danuta Hojarska, postanowiła wypowiedzieć się na ten temat. Wydała wstrząsające oświadczenie sugerujące, że wcale nie wierzy w to, że polityk sam odebrał sobie życie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof Jackowski i szokujące wizjeKrzysztof Jackowski miał zastanawiające polityczne wizje. Twierdzi, że wie kto wygra wybory, a kto zakończy karieręCzytaj dalej

Mocne słowa byłej posłanki

Danuta Hojarska wyraziła swoją opinię na temat śmierci Andrzeja Leppera. Według niej nie wszystko zostało jeszcze wyjaśnione i twierdzi, że w tym przypadku nie ma mowy o samobójstwie. Sądzi, że fakt, że sprawa nie została jeszcze dokładnie przeanalizowana, to wina Ministerstwa Sprawiedliwości.

- Twierdzę, że Andrzej Lepper nic sobie nie zrobił. Ktoś mu pomógł umrzeć. Wyjaśnieniem jego śmierci powinno się zająć Ministerstwo Sprawiedliwości. Ale dziś nikomu na tym nie zależy - wyjaśniła swoje stanowisko Hojarska.

Uważa jednocześnie, że lider Samoobrony został usunięty dlatego, że za dużo wiedział i stał się postacią niewygodną dla niektórych osób.

- Tak jak wyszła prawda o Katyniu, tak i kiedyś wyjaśni się sprawa śmierci Andrzeja Leppera - pokusiła się o jeszcze dosadniejsze słowa i porównanie historyczne, ale dodała również, że nie ma wie kto mógłby stać za tak wyrachowanym morderstwem politycznym.

Dzisiaj grzeje:

1. Masz stary dowód? Lepiej go nie wyrzucaj!
2. Fiskus wyposażył swoich urzędników w nowy sprzęt. Mocno się zdziwisz czym teraz dysponuje skarbówka

Jako źródło swojego niepokoju podaje fakt, że w dniu śmierci Andrzeja Leppera, przed oknem warszawskiego biura Samoobrony pojawiło się niespodziewanie rusztowanie. Do tej pory nie wiadomo po co i dlaczego akurat teraz ktoś postanowił je tam postawić. Była posłanka sądzi, że to bardzo podejrzane i powinni się tym zainteresować śledczy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta cierpi na PRZERAŻAJĄCĄ chorobę. Ma 20 lat, a wygląda na 80! Nie zostało jej dużo czasu
  2. Kot zakradł się do łóżeczka chorego dziecka, gdy nikt nie patrzył. To, co robił wzruszy was do łez
  3. Katarzyna Dowbor wyjawiła, że ma przedziwne sny gdy jej organizm jest wycieńczony. Opowiedziała co jej się śni
  4. Oficjalne: To nie było samobójstwo! Telewizja Polsat właśnie podała pilne informacje na temat jednej z najgłośniejszych politycznych śmierci - Brunona K.
  5. Boczek z "Kiepskich" jest nie do poznania. Schudł przez straszną chorobę (ZDJĘCIA)

Jarosław KaczyńskiKim jest b. dziewczyna Jarosława Kaczyńskiego? Prezes miał kilka miłości!Czytaj dalej

Źródło: Fakt24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News