Łapicki zrobił rzecz, której młoda żona nie mogła przewidzieć. Porażajaca prawda wyszła na jaw dopiero po jego śmierci, teraz jej życie wygląda inaczej

Łapicki zrobił rzecz, której młoda żona nie mogła przewidzieć. Porażajaca prawda wyszła na jaw dopiero po jego śmierci, teraz jej życie wygląda inaczej Źródło: MARCIN SMULCZYNSKI/East News

Andrzej Łapicki zmarł już niemal 8 lat temu. Jednak nie tak długo przed swoją śmiercią, zaskoczył wszystkich, biorąc w 2009 roku swój drugi ślub z Kamilą, która była młodsza od niego aż o 60 lat. Choć aktor zawsze był znany jako prawdziwy amant, nikt się nie spodziewał, że w tym wieku zwiążę się z kobietą, którą będzie dzielić go taka różnica lat. Okazało się, że niedługo przed śmiercią zrobił jedną, zaskakującą rzecz.

Andrzej Łapicki to prawdziwa legenda polskiego filmu. Miał na swoim koncie mnóstwo roli filmowych i teatralnych. Na małym ekranie pojawiał się właściwie aż do ostatnich swoich dni, pod koniec kariery grał zresztą w "M jak Miłość". Jednak zaledwie kilka lat przed śmiercią, znów zrobiło się o nim głośno, gdy powtórnie się ożenił.

Andrzej Łapicki zrobił niedługo przed śmiercią coś niewyobrażalnego

Aktor był przez lata związany z Zofią Chrząszczewską, która zmarła w 2005 roku. Cztery lata po śmierci swojej pierwszej żony, wziął ślub z będącą teatrologiem Kamilą Mścichowską. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że małżonków dzieliło aż 60 lat. Przez okres małżeństwa z aktorem, było o niej naprawdę głośno, po jego śmierci, niemal zniknęła z mediów.

Okazało się, że nie odziedziczyła majątku po znanym aktorze (w tym mieszkania i tantiem). Andrzej Łapicki na krótko przed śmiercią sporo zmienił w swoim testamencie. Jego cały majątek trafił więc na konto jego córki Zuzanny Łapickiej-Olbrychskiej, która z kolei zmarła w 2018 roku. Część dobytku aktora trafiła także do jego wnuczki, Weroniki.

Co robi Kamila Łapicka po śmierci męża?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po śmierci męża, Kamila Łapicka wydała książkę "Łapa w łapę", w którym znajdowały się jej wspomnienia związane z krótkim małżeństwem. Dostała także swoją rubrykę w magazynie "Pani" i cotygodniowe felietony "wSieci". Sama poświęciła się karierze naukowej, czyli dziedzinie, w której działała jeszcze przed małżeństwem z aktorem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska wypowiedziała się ws. pensji dla pierwszej damy. Wielu będzie zdziwionych jej słowami
2. Ministerstwo Zdrowia wprowadziło nieoczekiwaną zmianę. Od dzisiaj wchodzi w życie

Kamila Łapicka obecnie prowadzi blog teatralny, w końcu sama jest teatrologiem. Obecnie robi doktorat w Instytucie Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego. Ponadto, udało jej się dostać dziewięciomiesięczne stypendium ministra kultury i sztuki, który ma przeznaczyć na swoje na badania teatralne. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Owoce poziomek są cenne. Ale nieznana niemal nikomu tajemnica ich liści jest piorunująca
  2. Marcin Gortat wyjawił swoje plany na oczach całej Polski. W TVN powiedział co będzie robił na emeryturze
  3. Mężczyzna zapłacił w sklepie banknotem 200 zł i wyszedł. Kiedy kasjer przyjrzał się bliżej, aż go zmroziło, natychmiast sięgnął po telefon
  4. Rodzice zostawili dziewczynkę samą w nagrzanym samochodzie. Stała się okropna rzecz, zapamiętają ją do końca życia
  5. Każdy litował się nad schorowaną babcią, nikt nie przypuszczał, do czego jest zdolna. Porażające odkrycie
  6. Dramatyczne sceny na wiecu Andrzeja Dudy. Doszło do ataku, mamy nagranie

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News