Bardzo przykre. Andrzej Krzywy przekazał poruszającą wiadomość

Bardzo przykre. Andrzej Krzywy przekazał poruszającą wiadomość Źródło: Instagram.com andrzejkrzywy

Andrzej Krzywy, tak jak większość jego kolegów po fachu, musiał przełożyć swoje koncertowe plany z powodu pandemii koronawirusa. Gwiazdor pojawił się jednak na scenie opolskiego amfiteatru w trakcie 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Niedawno wokalista przekazał niepokojącą wiadomość, fani są poruszeni jego słowami.

Andrzej Krzywy to wokalista zespołu De Mono. Z powodu pandemii koronawirusa, muzycy musieli zrezygnować ze swoich wcześniejszych planów koncertowych. Wokalista pojawił się jednak na scenie amfiteatru w Opolu w ramach 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Niedawno przekazał fanom niepokojące wiadomości.

Andrzej Krzywy pojawił się na Festiwalu w Opolu

Wokalista De Mono jest jedną z gwiazd tegorocznego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Andrzej Krzywy w rozmowie z meidami postanowił odnieść się do obecnej sytuacji, w jakiej znaleźli się krajowi artyści, którzy z powodu pandemii koronawirusa nie mogą wrócić do regularnego koncertowania. 

- Kiedy dziennie chorowało 30 osób, cała Polska siedziała zamknięta w domach. Obecnie dochodzi do tysiąca zarażeń, padają rekordy. Tymczasem na przykład nad morzem nikt nie chodzi w masce. Ludzie leżą obok siebie jak śledzie, a my artyści wciąż nie możemy pracować. Według mnie jest to niesprawiedliwe. Pozostaje jednak patrzeć w przyszłość z nadzieją i wierzyć, że wrócą normalne czasy – powiedział Andrzej Krzywy w rozmowie z agencją LifeStyle Newseria.   

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Fani martwią się o finanse Andrzeja Krzywego

Wypowiedź wokalisty zaniepokoiła fanów, którzy martwią się o sytuację finansową swojego ulubionego piosenkarza. Z wypowiedzi gwiazdora można wywnioskować, że obecna sytuacja nie jest dla niego łatwa. Niedawno na zarobki w czasie pandemii narzekała również Maryla Rodowicz, która wyznała, że przerwa w koncertowaniu mocno wpłynęła na jej domowy budżet. Piosenkarka nie ukrywa, że w obecnej sytuacji ciężko jej związać koniec z końcem.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakaz, który rozwścieczył Polaków, już nie obowiązuje. Mamy potwierdzenie

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Pilny komunikat do wszystkich Polaków. Sytuacja lada moment będzie krytyczna

- Trzeba zaciskać pasa jak nigdy. Przez ten kryzys powoli uczę się doceniać wartość pieniądza… Bywa, że jestem pod kreską, o czym syn mi często przypomina. Są jednak wydatki, których nie uniknę: opłaty związane z domem, pensje dla ludzi, których zatrudniam, jestem na diecie pudełkowej, więc to też sporo kosztuje, wprawdzie mniej niż jakbym sama wszystko kupowała i gotowała, ale sumka na koniec się zbiera - narzekała Maryla Rodowicz w rozmowie z  "Super Expressem".

Wyświetl ten post na Instagramie.

Pozdrowienia z Opola. Linka do kursu w bio.

Post udostępniony przez Andrzej Krzywy (@andrzejkrzywy)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Co stało się z Magdaleną Ogórek? W sieci znajduje się nagranie, które ujawnia wszystko
  2. Pszczoły mają lek na nowotwory. Zaskakujące wnioski naukowców
  3. Bardzo smutne wyznanie Hanny Gronkiewicz-Waltz. Usłyszała od lekarzy porażającą diagnozę
  4. Tragedia w północnej Polsce. Umierał na oczach rodziny, wielki ból
  5. Ogromna wpadka gwiazdy TVP na festiwalu w Opolu. Wszyscy patrzyli tylko na jej nogi, dramat
  6. Jej smak zaskakuje. Przepyszna sałatka z kiszonych ogórków z sosem musztardowym

Źródło: Party

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News